Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen negatív "tulajdonság"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen negatív "tulajdonság" amit leginkább eltudtok viselni egy nöben? (Férfiakhoz szól kérdés)

Figyelt kérdés
Tehát ha választani kell mi az ami legkevésbé taszító a felsoroltak közül

2021. okt. 14. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Gyereke van
Rövid haj rikitó színekkel, tetkók látható helyen, megbotránkoztató stílus
Állatimádás, ször bébinek az anyja, kutya macska mindenhova bejárhat
Imád utazni öltözni éttermezni és költségeket a férfinek kell fedezni
Nehéz természet, hiszti folyamatosan, hangulatingadozások mindennaposak
Rideg karrierista, szeretkezés csak kötelesség, munka a legfontosabb
49 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Egyik sem kösz. Eleve miért kéne elviselnem bármit? Nem vagyok rászorulva őrült ribikre.
2021. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Talan a kettes, de abban is jobb lenne, ha hosszu a haj :D
2021. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Hát nekem nem gond, ha szereti az állatokat engem csak az taszít , amikor már szinte úgy bánik velük mint a saját gyerekeivel. Az se gond, ha szeret utazni de azért férjen bele a pénztárcámba.


"Nehéz természet, hiszti folyamatosan, hangulatingadozások mindennaposak"


Én is ilyen vagyok, szóval nem oszt nem szoroz. Mivel 23 éves vagyok, ezért hátrány ha lenne gyereke, meg a rikító, színes stílus se jön be annyira.


De talán inkább az zavarna, ha rideg karrierista...mert én társat akarok magam mellé, nem egy érzelem mentes robotot.


23F

2021. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak ilyen baratnot lehetne valasztani akkor elgondolkoznek hogy lgbtq oldalra allok
2021. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Az állatimádás és a karrierizmus nálam inkább előny amúgy.
2021. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Miért is kéne bármelyiket "elviselni"?

Ha valaki nem szimpatikus, pláne ellenszenves, miért kellene elviselni? Csak hogy punczihoz jussak? Kösz, nem.

A kettes még elmenne, semmi bajom a színes hajjal és tetkókkal, de a megbotránkoztató stíluson mit értesz? Kilóg a kapanyél a szájából, és minden második mondatát a g.ci szóval fejezi be?

2021. okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Uh, azért azt nem gondoltam volna, hogy az utolsó, amiben a szeretkezés

csak kötelesség ilyen jó helyen áll...

2021. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
ha fideszes
2021. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A megbotránkoztató stilus alatt a külsejére gondolok, csak orrban szájban stb tehát az átlagtól nagyon eltérö stilus amivel kitünik és nem nöies külsöre, nagyon rövid haj stb


A karrierista rideg alatt hasonlóan maximalista hozzáállást vár a párjától és ágyban fekszik mint egy fadarab, láthatóan teher számára.

2021. okt. 14. 10:22
 10/21 A kérdező kommentje:
Javít: vas orrban szájban, piercingek stb
2021. okt. 14. 10:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!