Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok lányt?

Figyelt kérdés

Egy fiatal egyetemista srác vagyok. Pár éven belül szeretném megtalálni a leendő feleségemet. Fontos számomra a vallásom (Római Katolikus vagyok), így szeretném, ha a páromnak is hasonló értékrendje lenne. Sajnos nem igazán tudom, hogy hol találhatók ilyen lányt. Néha jólesik elmenni pl kocsmázni, de ott nem igazán olyan lányok vannak, akikkel hosszabb távú kapcsolatot el tudnék képzelni, ahogy egyetemen is nehéz keresni. Sokan javasolták már, hogy közösségbe kellene járnom, de a közösségi élet nem érzem, hogy menne nekem (eléggé aszociálisan élem meg a hitem). Ennek ellenére több közösséget is megnéztem Budapesten, mert akármennyire is ellenkezik az eszem tudom, hogy szükségem van egy közösségre. Sajnos még nem találtam számomra megfelelőt, így lenne egy másik kérdésem is, hogy milyen közösséget javasoltok egy fiatal inkabb visszahúzódó srácnak?


20/F



2021. okt. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
röhejes vagy dxxdxdx
2021. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Miért? Úgy gondolom, mindenkinek szíve joga, hogy mit kérdez egy ilyen platformon. Légy szíves fejtsd ki részletesebben, hogy miért is vagyok röhejes! :)
2021. okt. 16. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár protestáns vagyok, de valamennyire ismerve a katolikus hitéletet: templom, (felnőtt) hittan, lelkigyakorlatok, nagymarosi ifjúsági találkozó, önkénteskedés (Karitász, máltaiak, gyerektáboroztatás, városmisszió stb.), kórus, zenekar (ha játszol valamilyen hangszeren) - szóval kb. ezerféle közösségetek és közösségi alkalmatok van. Csak fel kell emelni becses hátsódat, és odamenni, aktív sültgalamb-várás helyett. ;)
2021. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nagymarosra még egy szavazat, baromi jó az egész rendezvény, és ha kicsit sok a közösségből, a csendes Szentségimádás vár, hogy erőt adjon.
2021. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!