Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem társasági fiúként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem társasági fiúként hol találhatok olyan lányt aki hozzám való?

Figyelt kérdés

Neten is próbálkozom, de lehet élőben hatásosabb lenne. Csak az a baj hogy eléggé zárkózott, csendes fiú vagyok. Nekem a zárkózottabb, aranyos, jólelkű lányok tetszenek:) szolidabb kinézettel.

Még nem volt barátnőm. 18-20 év körüli lányok illenének hozzám szerintem, én 23 éves vagyok.


2020. szept. 16. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Abszolút a neten! Itt, társkeresőn, fórumokon.

Ha van valami hobbid vagy hely ahová jársz akkor ott.

Iskolában, munkában, tanfolyamon van is közös téma.

Szerintem ne foglalkozz azzal hogy hány éves, meg milyen... Lehet elsőre jobban jársz egy tapasztaltabbal ;)

2020. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem előbb pótolnod kellene az elmaradt szocializációdat, hogy jobban értsed az embereket, különösen a nonverbális jelzéseket.
2020. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2# hogyan kell pótolni az elmaradt szocializációt? asking for a friend
2020. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: ???
2020. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!