Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés külföldi lánnyal:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés külföldi lánnyal: szerintetek adjak neki egy esélyt, vagy értelmetlen az egész?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónappal ezelőtt ismerkedtem meg egy lánnyal az egyik magyar társkereső oldalon, akiről csak később derült ki, hogy Oroszországban él, de mivel gyűlöli az orosz férfiakat, inkább külföldiekkel ismerkedne szívesen. Idáig összesen 6 alkalommal leveleztünk egymással angolul, és fényképeket is küldtünk egymásnak. Én elmondtam neki hogy szerintem a szerelmet fokozatosan építeni kell, aminek az alapja a barátság kell, hogy legyen, ugyanakkor azt is elmondtam neki, hogy vonzónak találom őt. Legutóbb már szerelmet vallott nekem anélkül hogy élőben láttuk vagy hallottuk volna egymást. Repdesnem kellene az örömtől, hogy oda van értem valaki, ugyanakkor furcsának is találom a helyzetet, mivel -most magamból indulok ki- nem tudnék pusztán pár levél és fénykép váltás után szerelmet vallani valakinek anélkül, hogy jobban megismerném az illető habitusát, személyiségét, és viselkedését. A nagy távolság miatt pedig eleve nem látom sok értelmét egy ilyen jellegű kapcsolatnak.

Szerintetek van értelme ennek az egésznek?



2021. okt. 17. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Csak képen láttad, nem ártana videochatelnetek is, és nem mellesleg ez így gyanús, csekkold le képkereső alkalmazásba, mert azért Oroszország nem egy leányálom.
2021. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Kép alapján már szerelmes? Nekem ez nagyon fura! Ha ezt továbbgondolom és lenne ebből valami, akkor te költöznél oda, vagy ő ide? Nekem kicsit olyan mintha azért siettetné a dolgot, hogy eljöhessen onnan. Szerelem szerintem is úgy alakul ki ahogy te is leírtad. #1-nek is igaza van Oroszország nem egy leányálom!

Ha te ezt komolyan gondolod érdemes időt fordítani rá (videochat, személyes találkozó), de ha nem, akkor meg nem szabad senkit talonban tartani! Kár bonyolítani az életedet ha nem gondolod komolyan.

2021. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Következő randin megkéri majd hogy költöztesd ki.
2021. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Ember,légy reális.Ez akkora kamu,hogy már ordít.

Egy élőd videochatet hozzatok össze,de úgyis csak kifogásokat fog keresni.

2021. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Full kamu. Már mint nem a sztori, hanem a csaj. Rövidesen pénzt fog kérni valami ürüggyel.
2021. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Több ismerősnek is van orosz barátnője, általában ha nem vered meg jónak tartanak. De azért találkozzatok minél hamarabb :)
2021. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
#6 Más dolog egy már itt élő orosz barátnő, meg más egy olyan aki ott él, és onnan szeretne minél előbb nyugatabbra tendálni. Nem akarok negatív lenni, csak ez is eszembe jutott.
2021. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem, onnan van mindegyik. Volgograd, szentpétervár, van minden. Semmi baj nincs velük taakrosak szorgalmasak, elég jól néznek ki, dolgoznak, sőt mindegyiknek itt Budapesten van meloja.
2021. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyen ürügyre ne küldj neki pénzt, akárhogy ígéri hogy a többszörösèt fizeti vissza
2021. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Majd a randin lehet te leszel megfarkalva😆😆


El nem hiszem hogy ilyet manapság még bekajál valaki.

2021. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!