Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagy magyarok! Ti azokat...

Nagy magyarok! Ti azokat nézitek le akik a jobb élet miatt kimennek dolgozni viszont magyarként élnek tovább, vagy azokat akik átveszik a külföldi gondolkodást, és már egyre kevésbé magyarok (akár társkeresés szinten is)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 02:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

"külföldi gondolkodást" - Ez mégis mit takar?

Van egy átlag magyar gondolkodás,ami szerint minden igaz magyarnak gondolkodni kellene és az összes többi hazaárulás?

Ezek szerint ha én nem vagyok depressziós,pesszimista,akkor kevésbé vagyok magyar?

Másrészt pedig az,hogy én egy más nemzetiségűvel vagyok párkapcsolatban az én magyarságomat hogy tudná befolyásolni?

2017. jan. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Szervusz kismagyar, még megvagy?
2017. jan. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Én ezek miatt senkit nem nézek le.


Én ezek miatt, ahogy gondolkodsz, TÉGED nézlek le! Szánalmas és buta is vagy.

2017. jan. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Én nem nézek le senkit. De ha engem lenéznek akkor tudok csak igazán mérges lenni. Azt mondom aki megteheti menjen ki és nézzen körül. Aki szereti a hazáját, de bizonyos politikai ellenszenv miatt kikényszerül azt az embert nem szabad elítélni és megbélyegezni.
2017. jan. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%
Van aki közösségi oldalakon is fordított névvel regisztrál, egy csöppet szánalmas. :D
2017. jan. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kiről beszélsz?
2017. jan. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Szimeon ***** válasza:
26%
Szinte mindenkit lenézek - függetlenül az általad megállapított paraméterektől.
2017. jan. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Kűfődiű gondókodik!!! ŐJJÜKMEG!!!
2017. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha az álmaidban magyarul beszélsz vagy ha magyarul számolsz akkor még magyarnak érzed magadat.A külföldi szokásokat meg átveszed mert bekell illeszkedni.
2017. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mi senkit sem nézünk le.
2017. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!