Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen témákat lehet feldobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat lehet feldobni az internetes társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan kellene teljesen idegen emberekkel valamirevaló kommunikációt folytatni. Érdekes módon, ha munkahelyen vagy valaki által (barátok, baráti összejövetelek, házibulik) ismerek meg valakit, akkor folyamatosan beszélgetünk, mindig van téma, de a neten idegen emberekkel nagyon sokszor elhal az egész egy idő után. Egyébként elég sok barátom is van, akkor nem értem, hogy miért nem megy ez nekem. Ötletek, segítség? Valahogy elkellene jutni a személyes találkozóig is, onnantól szerintem már könnyebb lenne.

2021. okt. 17. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez engem is érdekelne, úgyhogy hagyok itt kommentet, hogy jelezzen válaszok esetén
2021. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy vagyok ezzel.
2021. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

1# A kérdéskiírás alatt jobb felső sarokban van egy kis négyzet, mellette az áll, hogy figyelt kérdés.

Ha azt bekattintod, akkor automatikusan megjeleni neked ha új válasz érkezik a kérdésre, anélkül hogy válaszoltál e a kiírt kérdésre.

2021. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen random a napjárol szoktam kérdezni

Vagy az én napomrol meselek.

De nem húzom sokáig a személyes találkozót sem :)

2021. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Marvel filmekben van

"Asgard a Thor-filmek központja, a skandináv mitológia fontos helyszíne."



Az agya dobálja össze emlekképekből a fantazmagóriáit.

Egy ido mulva bőven nagyobb bajok lesznek kezeles nelkul

2021. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem ide ment volna.

5.voltam

2021. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj h visszafelé nem érdeklődnek csak válaszolnak és cirip cirip. Nem viszik tovább aztán te vagy az unalmas mert nem szórakoztatod őket.
2021. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

szia

szia

hogy vagy

jól

én is

az jó

hát ja

mennem kell

ok

szia

szia

2021. okt. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!