Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakran előfordul az férfiakná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran előfordul az férfiaknál, hogy tetszik nekik valaki és mégsem lépnek? Ha igen, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Miért megy nehezen az udvarlás manapság?

2021. okt. 17. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincs értelme lépni.
2021. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben, ha megkérlek?
2021. okt. 17. 21:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
PL foglalt a màsik - bár ahogy itt olvasom ez kb rajtam kívül senkit sem érdekel
2021. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nyilván olyan helyzetre gondolok, amikor lehet tudni, hogy egyedülálló a másik is.
2021. okt. 17. 21:58
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen még nem fordult elő, mert mindig léptem, ha tetszett valaki. Persze ez nagyon tág fogalom. Ha úgy érted a tetszik dolgot, hogy meglátom egy 10 perces buszozás alkalmával, vagy csak úgy az utcán, akkor nem léptem.

Rengeteg oka lehet egy férfinek, hogy ne lépjen. Persze ezekre visszavezethető az önmagába vetett hitének hiánya. Hisz mi van ha van valakije a nőnek? Mi van ha visszautasít? Mi van ha megaláz? Ha nem kellek neki?

Biztos van még rengeteg ok, nekem nincs kedvem belegondolni. Nagyjából ezek a legjellemzőbbek. Szerintem nem csak én kaptam már visszautasítást azzal a szöveggel, hogy ,,bocsi, de van már barátom".

Van aki ezek ellenére kezdeményez, és van, aki ezek miatt, vagy más dolgok miatt nem kezdeményez. Nem vagyunk egyformák.

2021. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakori eset. Számtalan oka lehet pl.: túl jó a csaj, félnek az elutasítástól, a nőnek diplomája van meg jobban keres mint a férfi stb. Nekem nagyon bejött gimiben egy lány, sajnos nem mertem nála kezdeményezi. A csaj szinte tökéletes volt, okos, sportos, gyönyörű, határozott, céltudatos, önzetlen stb. kis túlzással az egész iskola oda volt érte. Én meg kb. egy senki voltam, úgyis elutasított volna, hisz akárkit megkaphatott volna.
2021. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Fèltjük az egónk a kudarctól
2021. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És az is benne van, hogy nem lehet tudni, kinek hol vannak a határai, vannak, akik egy kis közeledést is zaklatásnak vesznek nem?


De mondjuk csak rámosolyogni és megkérdezni hogy van stb, ez is nehéz ilyenkor?

2021. okt. 17. 22:09
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz ismerned kéne hogy megkérdezd hogy hogy van. Bár van olyan helyzet de azt inkább ne.


A szia is jó ha nem ismered és megkérdezheted hogy hol vsn ez és ez az utca pl. vagy messze van-e a bolt.

2021. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
* van
2021. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!