Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál gyakran előfordul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál gyakran előfordul, hogy egy nőt túl szépnek, csinosnak tartanak magukhoz és nem kedzenek vele. Hölgyek, nálatok is létező dolog az, hogy egy pasit "túl jónak" tartotok magatokhoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, udvarol egy pasi. Piszok jóképű, pont olyan mértékben izmos, ahogy szeretitek, lehengerlő a stílusa, jó az öltözködése, megnyerő a személye és a szövege is. Látszólag bárkit megkaphatna, de titeket akar. Nem tágít, folyamatosan ott "lebzsel" körülöttetek, nyomul, udvarol, próbálkozik.


Ilyen esetben a nőknél nem szokott felmerülni, hogy "miért akarna ez a tuti pasi pont engem"? "Hogy néznénk már ki együtt, ő tök jól néz ki, én meg... Mégis mi a fenét keresnék én mellette? Sokkal jobb nőt érdemelne..." És hasonló gondolatok. A vége pedig az, hogy a dologból nem lesz semmi, gyakorlatilag erre az indokra hivatkozva kikosarazzátok a férfit.


Elő szokott ez a jelenség a nőknél is fordulni? Volt már nálatok hasonló sztori, hogy emiatt rekesztettetek be egy bimbózó ismerkedést? Vagy ilyenkor inkább az előítéletek ütik fel a fejüket?(Ha jó pasi, valószínűleg nem hűséges, csalfa, stb...)



2018. márc. 22. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott elofordulni. Ha valaki tetszik, akkor ismerkedek vele es nem hulyesegeken aggodom.
2018. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%
Létező dolog.És nagyon furcsa így szerelmesnek lenni,vagyis együtt lenni valakivel,mert egyszerűen nem tudod elhinni.És akkor kétfelé ágazik a dolog:vagy pont miatta megszereted magad,vagy a folytonos azon való gondolkodás miatt,hogy nem vagy elég jó,kiszállsz.
2018. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt olyan srác, akiért annyira oda voltam, hogy le sem esett, hogy randira hívott és elutasítottam, mert cikinek éreztem magamat mellette :D
2018. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen , bar nem az altalad leirt tipusba tartozik.

De szerintem jol nez ki , ertelmes is. Nagyon furcsa lenne , ha lenne eselyem nala. Persze orulnek neki, nem utasitanam el, de...

2018. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Persze, van ilyen. Mondjuk, nem vagyok rá büszke, mert alapvetően jó nőnek tartom magam, de mégis tudni kell, h az emberlányának hol a helye, kell, h reális önkritikája legyen.
2018. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem ilen nem sok, van ezt varosi legendanak talaltak, ki, hogy az igazan szep nokhoz nem mernek odamenni a ferfiak. Egy nagy turot!

Kb annyi igazsag van benne, hogy mivel nagon szep, igy 100 pasibol nem mer odamenni hozza, az a 20-30 nagyon alacsony onbecsulesu, a maradek meg igen.

Egy szep nonek mindig van hodolo tabora, mind eloben mind online.

2018. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!