Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Márki-Zay Péter programja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márki-Zay Péter programja foglalkozik az incelprobléma megoldásával?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 17:53
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
19%
#28: Ki mondta, hogy bárki is tartozik ezeknek a férfiaknak bármivel? Úgy tesztek, mintha azt mondtam volna, hogy szörnyetegek vagytok, amiért nem kezdtek ezekkel a férfiakkal, miközben én csak leírtam, hogy a magány igenis szar dolog lehet.
2021. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Te pont annyira vagy nő, mint én atomerőmű.
2021. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
88%
Szar dolog a magány, de az incelséget a szexrabszolgasághoz meg a pedofilokhoz hasonlítani elég meredek. Tényleg merengsz a témán? Akkor olvasgass redditen, hogy ki miért lett incel, aki kigyógyult belőle, miért lett az, hogy sikerült kimászni, a barátaik mit gondolnak róluk. Tanulságos.
2021. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
92%
Azt árulja el valaki, hogy az incelek akkor mégis mit szeretnének?
2021. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
97%
A való életben sehol nem látom ezt a problémát, pedig nagyvárosban élek, nagyon sok embert ismerek, nagyon sok emberrel dolgozom együtt. Ha holnap megkérdezem a munkahelyemen, hogy tudják-e mi az az incel akkor 100ból 100 azt fogja mondani, hogy nem. Nem is nagyon ismerek olyan férfit, aki huzamosabb ideig szingli volt. Nem látom, hogy az utcán a nők csak a párjukkal sétálnak, míg körülöttük szingli pasik kullognak. Egyszerűen ez a jelenség nem létezik, csak pár elmeroggyant fejében. A valós életben nem tud senki felhozni példát, hogy hol mutatkozik meg ez a bizonyos nőtöbblet.
2021. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
8%
#33: Én a jelenségről írtam végig, nem az egyénekről. És igen, emberek tömegeinek elmagányosodása szerintem ugyanolyan tragédia, mint a pedofil-hálózatok kiépülése, vagy a szexrabszolgaság fenntartása. Nem mondtam olyat, hogy az inceleket a pedofilokhoz hasonlítom. :)
2021. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
#32: Majd én eldöntöm. :)
2021. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
17%
#35: Nekem a közvetlen környezetemben (családban és barátok között is) van 3 felnőtt férfi, akik nem csak szinglik, de valószínűleg azok is maradnak. Az, hogy a te buborékodban kis számban vannak jelen, egy dolog.
2021. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Értettem, hogy mondod, és nem ugyanolyan tragédia. Az, hogy valaki puffog, mert lusta lefogyni, és ezért utál minden nőt, hót nem ugyanaz, mint elrabolni valakit és szexre kényszeríteni. Te mi lennél inkább, magányos vagy szexrabszolga?
2021. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
92%

@Lépkedő fenyőfa:


NINCS incelprobléma. Néhány szerencsétlen van, aki nem talál párt, de ilyenek vannak, mióta világ a világ. A különbség csak annyi, hogy most itt hisztiznek az interneten.

Ennyi erővel foglalkozhatnának a szingli nőkkel is.

2021. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!