Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tényleg igaz, hogy aki jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy aki jól néz ki, még akkor is lesz barátnője, ha munkanélküli nulla keresettel?

Figyelt kérdés
Ez nem túlzás? Munkanélküli kellhet tartósan egy nőnek is?

2021. okt. 22. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta hogy "ezeket kellene olvasgatnom", de mindennap dömping-szerűen e kérdések mennek. E kérdések célja, hogy megtalálják a hasonlóan gondolkodókat: "hát biza így van ez tesa, mi vagyunk a vesztesek", "hejj denehézisez hinnye no", stb.

Az ilyen önigazolást gyűjtögető- és váró kérdések kiírása helyett önigazolást máshonnan is lehet gyűjteni-találni. Aki "megfelelően nyitott rá", az általános konvencióként elkönyveli azokat a dolgokat megdönthetetlen tényeknek, melyek neki szenvedést okoznak.

Szóval önigazolást váró kérdések helyett megerősítést bárhol lehet találni.

https://www.youtube.com/watch?v=VJSrYFkV83Q

2021. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a férfi és csóró, akkor vadásszon gazdag nőre. Annyi nő vágyik egy fiatal szépfiúra, hogy hihetetlen, ott az anyagi nem tényező. A sugardaddy fordítottja, ahol a nő a csóró.
2021. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sugarmammy
2021. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azaz.
2021. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én már voltam sugarmammy-kal 24 évesen, felvettek a városban a merciükkel. De nagyon gyomorforgató, én nem sokáig bírtam, mindent kell velük csinálni és fizetni sem sokat fizetnek, mert úgy vannak vele, örüljek, hogy p*nában van a f@rkam. Nyalni nem szerettem őket, de kellett.
2021. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%

25 éves vagyok. Sose volt rendes munkám, ami volt, az se rendes és max 5 napig tartott.

Nem is nézek ki jól, és a megjelenésem is "borzalmas", ugyanazt hordom amióta az eszemet tudom. Egy random poló, egy random nadrág, amik kényelmesek. Ritkán mosom őket, és én is ritkán mosakszom, megjelenésre egyáltalán nem adok.


Ennek ellenére 13 éves koromtól max 4 hónap szünettel mindig volt barátnőm, és egytől egyig mind úgy gondolta, hogy végre megtalálta az igazit, a főnyereményt, azt aki kielégíti minden vágyát. Egészen addig, amíg meg nem elégeltem őket, és nem szakítottam.


Csak a személyiség számít haver. Azzal vagy kapcsolatban, az vagy te, a személyiséged.

2021. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!