Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Titeket egy 30 as fèrfinè...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Titeket egy 30 as fèrfinèl mennyire zavar, ha mikiegeresen ritkul a haja? Tehát nem kopasz mèg, de kèt oldalt azèrt elèggè felment az ördögszarv.

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Nagyon, kizáró ok
Elmegy, legtobb pasi ugyis kopasz lesz 30 felett
Nem zavar, nem ez számít, ha vonz a fèrfi
Rendben van mèg ez, vágasson hozzá normális frizurát ès kèsz
24 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam

2021. okt. 23. 17:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta kopaszodás engem nem zavar. A fejtetőn jobban zavar.
2021. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Az a papos fajta kopaszodas? Az szerencsere nem jellemzo ram. 35 F.
2021. okt. 23. 18:03
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Pár év múlva sajnos a fejtetőn is lesz. Addig gyorsan ismerkedj meg!
2021. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Ez már nem Mickey egeres, hanem rendesen kopaszodik, 1 év és Hókuszpók lesz belőle.


3 éven belül pedig oda az összes haja.


Nálam ez már kizáró ok, ha hamarabb ismerem meg, akkor nem zavart volna, de hogy így menjek bele, mikor még nem szeretem, nem tudom vele vonzónak látni(amit sajnálok, mert a férfiak fele 35-re már rendesen kopasz)

2021. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Uccsó, kicsit kétséges a szakvéleményed. Nekem 10 éve ilyen a hajam. Évente feljebb megy kétoldalt 1-2-3 millimétert, fejtetőn ugyanolyan a hajam gyerekkorom óta.
2021. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is évek óta ilyen a hajam, de nem változik. Tiszta olyan vagyok, mint Jason Statham pár évvel ezelőtt!:)
2021. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Buta a kérdés, vagy ostoba megfogalmazás. A Miki egér az Dobrev Klára. Ő meg nem kopaszodik, egyéb okokból hányingerkeltő.


Próbáld magad nem a Klárikához hasonlítani. Annál nem nagyon van lejjebb!

2021. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
DHT, a tesztoszteron egy fajtája okozza. A tesztoszteron pedig férfi hormon, igazából tehát pont férfiasabb aki kopaszodik. Ez ellen nem nagyon tud mit tenni az ember, genetika.
2021. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
A negyven fölötti csajoknak megfigyeltem, leesik a szája körüli kötőszövet, olyan mamókás lesz. Szerintem ez szarabb mint a kopaszodás.
2021. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!