Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Egy 31 éves férfinál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egy 31 éves férfinál már elnézitek (tudom, hogy huszonévesen ez kizáró ok), hogy ördögszarva (kopaszodik) van?

Figyelt kérdés

Kb ennyire.


[link]


2017. máj. 3. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a női kommentek, hogy áááhhh... Jude Law... uuuhhh...:)
2017. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó persze ő más eset. Mert van egy nagyon erős szexuális kisugárzása (akkor is ha nem jön be sokaknak), meg világsztár stb. De maga a kérdés a lényeg.
2017. máj. 3. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Huszonévesen sem kizáró ok, ha nincs így meghagyva, hanem rövidebbre van nyírva. Férfiasnak tartják, azt vettem észre.
2017. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze. Nálam legalábbis nem volt szempont.
2017. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jude Law is összeszedhetné magát, olyan szomorú, mikor látod a sztárokat, és szarul néznek ki, pedig egy rakat pénzük van. A nőkön is a hajfelvarrás... mintha otthon csinálta volna nekik egy vak ember.
2017. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszabb ***** válasza:
Nem hátrány náluk, á, nem. (A francokat nem!)
2017. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Járhatnál rosszabbul is. Huszonéves őszülés még rosszabb, tapasztalatból tudom. 35 évesen én leszek Raiden...
2017. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem kopaszodok, viszont mindig is mikiegeres hajvonalam volt, elég durván. Senkit nem zavart.
2017. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Parom pontosan igy kopaszodik.. elkezdett elegge latszani es azota nyirja nagyon rovidre..
2017. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7#

Engem pl az se zavar. De ha te emiatt hátrányban érzed magad, ezen aztán igazán könnyű segíteni egy hajfestéssel.

2017. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!