Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg kell gazdagodni és akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kell gazdagodni és akkor az ember kaphat egy vidám, mosolygós, szép nőt, aki társas lény elvei alapján áll hozzánk. Egyetértés?

Figyelt kérdés
Nem kell mindig szenvedni a nőkkel és hagyni , hogy az időnket húzzák és rendetlenkedjenek a lelki világunkban. Majd ha leszünk valakik és van érdek felénk, akkor jön az életünkbe a szép okos nő, nem pedig az, aki abban kapaszkodik, hogy minden férfi disznó, idő kell a szexhez, csak a férfiaknak kell tudni kommunikálni a nőkkel, kínlódni kell vele, nem tudja mit akar, buta, gyerekes gondolkodású, élettapasztalat nélküli dilettáns egyén. Az a nő, aki manapság szép és okos, az lehet, hogy a pénzt keresi, ami által bennünket megkülönböztet és kirekeszt, de az legalább tesz valamit ott, ahol érdeke kívánja. Ez egy fokkal talán még mindig jobb, mint aki azt állítja, hogy nem a pénz érdekli, de nem lehet vele kezdeni semmit és pszichológiai eset.
2021. okt. 25. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
nem. baromsagokat beszelsz.
2021. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs egyetértés, bombanős.
2021. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy egy nő

érdekből van veled így boldog tudsz lenni?- hajrá!Részemről az számít ha önmagámért szeretnek és nem feltétel az első randi után ágyba bújni.Nem minden nő a pénzre utazik egyre többnek saját egzisztenciája van.Az érdekli mi van a fejedben és a lelkedbe.A többít az időre bízza hogy alakul.

2021. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Persze, ronda pofaval is lehet penzt keresni....



37F incel

2021. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Akkor megkérdem újra, hátha végre választ kapok...


Ugyanolyan jó a sztrapacska tehéntúróval is, mint juhtúróval?

Vagy nem ugyanolyan, de szintén jó? Vagy nem olyan jó?

Ti tesztek rá sültszalonnát meg lilahagymát is? Vagy csak egyiket?

2021. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel milliomos de tudsz egy nővel illő módon viselkedni.nem akarsz egy top modelt megelégszel egy jó átlaggal nem akarod azonnal az első mondat után ágyba cipelni van elég nagy sanszod rá!
2021. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem nem kellene olyan nő, aki nem önmagamért van velem ,ha nem másodlagosan egy jó alap szerkezet vagyok akire építeni lehet az ő jövőjét .. Sosem szerettem azt ha valaki nem egyenes és emberileg közelít meg ha nem egy tárgyként, mert ugye ilyen szempontból a férfi is lehet tárgy nem csak a nő .
2021. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért nem "vidám, mosolygós, szép nő" a nők 95%-a, akkor nem lenne ekkora problémája a férfiaknak...
2021. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

3/8:


Rosszul látod a dolgokat.

Vidám, mosolygós, szép nő! csak alapból annak a férfinak jut, akinek a pénztárcája majdnem kiszakad.

2021. okt. 27. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen is így, melletted csak elveszítené a vidámságát, mosolyát és szépségét. Energiavámpír.
2021. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!