Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során az tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során az tényleg problémát jelent ha a másik fél társas táncol? Gondolok itt arra, hogy sok nővel vagy sok férfivel találkozik, beszél, táncol napi szinten?

Figyelt kérdés

Nemrég beszéltem egy ismerőssel és ő mondta hogy ezt nem szabad beleírni a bemutatkozásba mert sokan azonnal visszahőkölnek tőle. Szerintetek van ebbe igazság?

Tapasztalataitokra is kíváncsi lennék.


2021. aug. 11. 09:51
A kérdező szavazást indított:
igen, zavaró
közömbös
nem, imponál
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha megtanult táncolni és a múlt része, akkor oké nekem. De ha még mindig jár mellettem és emiatt érintkeznek vele, miközben tegyük fel, már hozzám tartozik, akkor zavarna.
2021. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

hajajj.. a boltban is fog eladóval találkozni, meg dolgozni is el fog járni és össze lesz zárva napi 8 órára a kollégáival.


Ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor hagyd a fenébe az simerkedést

2021. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A tánc az tánc, nem kell többre gondolnién pl betársulnék, mert régen társastáncoltam és szívesen tanilnám meg ismét.
2021. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Az se mindegy, mit táncolsz. Mondjuk a kizomba esélyesen zavarna.

Egyébként bemutatkozásnál, randinál nem riasztó szerintem, inkább de jó, végre egy pasi, akinek nem ciki táncolni :D, kapcsolatban viszont valóban adhat féltékenységre okot. Családban van táncos, és hát na, nem egyszer a partnerei voltak a partnerei...

Viszont ez is megelőzhető, ha pl. a barátnő megismerheti a táncpartnert, látja, hogy nem olyan a viszonyotok, esetleg neki is van párja stb.

2021. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
(Bocs, valamiért úgy vettem, hogy srác vagy, nőként válaszoltam. De fordítva is kb. ugyanez érvényes szerintem.)
2021. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és az ismerősöm pedig nő. Én is táncoltam régen aztán munka miatt idővel abbamaradt. Ami felvetődött, hogy milyen stílust táncol. Szinte mindent, társas, tango,rocky,afro táncokat is, kizombát is,mindent. Éppen azért furcsálltam, hogy ezt nem írja bele a bemutatkozásába, mert a tánc igen fontos az életében.
2021. aug. 11. 10:53
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Nálam maximum azért lenne negatívum, mert szerintem elég b#zis hobbi. Dehát nem én vagyok az egyetlen nő a világon, vannak pl, akik maguk is szeretnek táncolni. Nyilván ők örülnének egy olyan párnak, aki ebben is partner számukra.
2021. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
engem jobban zavarna, ha elvárná, hogy menjek vele
2021. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
b.zis? Ha 2 nő egymással táncol akkor megértem amit mondasz, de erre elég ritkán kerül sor.
2021. aug. 11. 12:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem is kell megérteni, a személyes véleményem írtam le, nem meggyőzni szeretnélek sem téged, sem mást.
2021. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!