Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Modern szexuális gondolkodássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modern szexuális gondolkodással, de egyenjogú párok filozófiával a hátatok mögött, Ti bele mernétek kezdeni kapcsolatba egy olyan férfival, akiről ismert, hogy a szexben BDSM irányvonalon halad és ott is domináns szerepet tölt be?

Figyelt kérdés

Én soha nem voltam ezelőtt sub. Eléggé távol áll ez tőlem. Nem tudom igazán elképzelni, hogy valakinek alárendelődjek. És nem is tudom, hogy működne-e egy ilyen kapcsolat. A kikötözést el tudom képzelni, a fájdalom okozást már nem. És valahogy legtöbbször a romantikus együttléteket preferálom, ami kölcsönösségen alapul.

Mi a véleményetek?



2021. okt. 30. 14:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Most konkrétan azt mondta, hogy elölről megkötné a kezem és később a lábam is, miután megfelelő pozícióba kerülnék és teljesen ki lennék neki szolgáltatva. És nem látnám, amikor elfenekel. Erre konkrétan rá is kérdeztem, hogy ezt mivel csinálja. Azt mondta kézzel, tapasztaltabbaknál övvel vagy szíjjal. Hát ez utóbbi engem baromira taszít. Egyáltalán, hogy valaki megüti bármimet is. Azért ez fájdalmas lehet. Azt meg én nem is bírom és nem is szeretem. Pedig alapvetően egy normális férfinak tűnik. Persze, azt is mondta, hogy nem mondja, hogy mindig ez kell legyen, néha lehet "lazább dolog is", de Őt inkább ez izgatja.

Mondtam neki, hogy engem ez fordított esetben nem izgatna. Mármint, ha én lennék a dom. Azt mondta, hogy fordított esetben őt se.😂

Szóval akkor engedje el szerintetek. Akkor így fogok tenni. 🙂

2021. okt. 30. 14:53
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképpen ne miattunk engedd el, ha így tennél, csakis magad miatt. Ő elég konkrétan leírta, mire vágyik, ebből eldöntheted, neked belefér-e. Ha nem, az sem tragédia, sok csalódástól ment meg mindkettőtöket, ha időben felismeritek.
2021. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem vonz a bdsm, de én domináns személyiség vagyok. Az élet minden terén.

Nem bírnám elképzelni, hogy valaki alárendeltje legyek, előbb nyírnám ki.

2021. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én nem akarom, hogy valaki üssön, verjen vagy fájdalmat okozzon a szexben. Azt akarom, hogy szeressen. Szóval valószínűleg tényleg nem illünk össze.
2021. okt. 30. 15:10
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. nem mennék bele. Engem ez a világ taszít, távol áll tőlem.
2021. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én belementem, egy sub lánnyal, de nem működött igazán. Még a fenekelés oké volt, de a cicijét is kellett kínoznom, meg a szájába köpést is igényelte, nekem ez így egyszerűen sok volt. Jobb volt megválni egymástól, és a hozzám való partnert megtalálni.
2021. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem izgat a BDSM akkor a szex terén egy rohadt nagy kompromisszumot kell kötnötök. Te bevállalsz olyat, ami nem túl jó neked, ő pedig lemond olyan dolgokról, ami izgatja. Rövid távon működhet, de hosszú távon kellemetlen lesz. Ha fontos nektek a szexualitás, és valószínűleg az, akkor nem erőltetném ezt a kapcsolatot.
2021. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Én már attól kiakadtam, amikor szex közben a párom finoman a fenekemre ütött. Azt éreztem, hogy visszafogja magát és ha nem félne a következményektől, nagyon erősen megütne. Képes volt ezt uralni, sose beszéltünk róla, de nekem nem tetszett. Ettől függetlenül azt imádom, ha egy férfi úgy domináns, hogy leteper és a magáévá tesz. De hogy őszinte legyek, semmiféle erőt nem érzek abban, hogy egy megkötözött emberrel valaki azt tesz, amit akar. Ehhez nem kell erő, ezt én is meg tudom csinálni 53 kg-osan.
2021. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Az emberek szeretik azt hinni, hogy az igazi bdsm azt jelenti, hogy valami agresszív nőgyűlölő legálisan megver és megerőszakol, te meg örülsz, mert annyira rottyon vagy mentálisan, hogy tetszik az a szeretetmorzsa, amit a kínzás után kapsz, de ez nincs így."


Hát pedig a Szürke 50 könyvek és filmek előtt valahogy marginális dolog volt ez a BDSM és nem, nem azért, amit az LMBTQ pro emberek is előszeretettel hangoztatnak, hogy most mertek előbújni.


Hanem ugyanazért, amiért menő a cigaretta a fiatalok körében, meg amiért terjed a vegánság is.


Az pedig, hogy hány százalékban divat és hány százalékban belülről jövő motiváció azt csak az éppen vizsgált emberek határozzák meg, de mivel legtöbbször önbevallás alapon működik, a látencia mindig oda tolódik, hogy belső motivációból vágyik rá, közben meg a marketing, manipuláció, tömeghatás áldozata.


Szigorú filozófiai értelemben pedig visszamehetünk a Marlow-piramisig, hogy pl. az iPhone is 100%-ban mesterséges igény, hiszen évezredekig nem volt rá szüksége az embereknek, tudtak élni nélküle is boldog és teljes életet.


Tehát eleve már az értékítélet is erősen szubjektív az alapján, hogy ki hol helyezkedik el a konzervativizmus-modern haladás tengelyen, illetve a saját egyéni preferenciái is torzítják az értékítéletét, mivel nem kívülállóként vizsgálja, hiszen ő maga is ember és az emberiség része.


"Sok ember azt hiszi, hogy ez a BDSM még úgy is, hogy benne van és aktívan csinálja, de az erre hivatott közösségek kidobják magukból az ilyen korcsokat."


Ez pedig már olyan, mint mikor Mari néni meg Bözsi néni azon vitatkoznak, hogy a Jucika nem igazi hívő, nem él olyan életet, mint a nagy könyvben meg van írva, a Terézke pedig még náluk is nagyobb, példaértékű hívő, de az már nekik is sok.


Vagy mikor Pista meg Sanyi vitatkoznak azon, hogy Feri nem igazi fradista, Zoli viszont még náluk is fanatikusabb ultra.

2023. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!