Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sikeres vagyok a nőknél, mégsem vesznek észre?

Figyelt kérdés

Elég sikeresnek mondhatom magam a nőknél. Nincs sok nőismerősöm, de az elmúlt időszakban szinte mindegyikről kiderült, hogy akar tőlem valamit. Ezek között vannak tinderről megismert lányok, baráti társaságból valók, kollégák, szomszédok. Nagyjából 10-12 különböző lánnyal tudtam volna lefeküdni ebben a fél évben. Egy szalmaszálat sem kellett keresztbe tennem, sokan dicsérték a külsőmet, egyesek a személyiségemet, mások a stílusomat.

Viszont ha ennyire akarnak, akkor idegenek miért nem vesznek észre? Elmegyek egy bárba, buliba, ahol próbálok lányokkal szemezni, és szinte soha semmi nem jön össze. Mintha levegőnek néznének és ott sem lennék. Ugyanez igaz az éjszakai életen kívülre, boltokra, kávézókra, stb.

Miért csak olyanoknál van sikerem, akiket már valamilyen más módon megismertem? Ezek szerint mégsem olyan jó a külsőm annak ellenére, hogy sokan ezt emelték ki? Vagy csak olyan diszkréten csinálják a lányok a bámulást, hogy nem veszem észre?


2021. okt. 30. 23:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Valójában nem értem mi a bajod? Leírod, hogy sikeres vagy nőknél! Válogathatsz! Akkor miért az idegen nőkkel vagy elfoglalva? Hányan bámulnak, hányan nem? Nyilván olyanok tudnak jobban dicsérni akik már ismernek valamilyen szempontból. Ha kolléga, ő a munka miatt, a szomszéd meg azért mert előre köszönsz és szépen mosolyogsz. Aki ismerős, az hamarabb észrevesz! Ennyi!

Itt végig a szexről írtál. Te csak szexkapcsolatot akarsz? Komoly párkapcsolatról nem írtál egy szót sem. Csak arról volt szó, hogy jól nézel ki, és mégis mindenkivel bajod van.

Az nem elég, ha valaki jól néz ki. A nőknek ettől jóval több kell. Kivéve, ha valaki csak szexelni akar.


"Nagyjából 10-12 különböző lánnyal tudtam volna lefeküdni ebben a fél évben. Egy szalmaszálat sem kellett keresztbe tennem"


Ebből az jön le, hogy nagyon a szexen keresztül látod, csak az életet! Az a legfontosabb, hogy hány nővel tudtál volna lefeküdni, ha akartál volna? Ez az értékmérőd? Vannak szexfüggő emberek (nem mondom, hogy te is az vagy), akik ezen keresztül látják a világot. A kapcsolat alapja náluk a szex, meg hogy mennyire jól néznek ki, bárkit megkaphatnak. Aztán csodálkoznak, hogy mindig minden kapcsolatuk szakítással végződik!

Szóval, mivel nem írtál elég infót, hogy mi a bajod valójában, ezért is írják a többiek, hogy telhetetlen vagy és önfényező.

2021. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Sikeres vagyok a nőnèl.

Nagyon jól nèzek ki.

Hmmm, mit kezdjek így magammal.


À tudom ,ahelyett hogy megkèrdeznèm a nőket akik vonzódnak hozzàm, beirkàlok egy kèp nèlküli, anonim fórumban, tanàcsot kèrni 😆😆

2021. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, kicsit hiányos lett. Azért hegyezem ki a szexre az egészet, mert egyrészt a környezetemben nincs olyan, akivel összejönnék, másrészt rengeteg nő csak azt ajánlott nekem. Én pedig nem szexkapcsolatot keresek, hanem barátnőt. És mivel senki iránt nem érzek semmit, érdemes lenne másoknál próbálkoznom. Viszont annyira levegőnek vagyok nézve, hogy ez erősen rombolja az önbizalmam.
2021. okt. 31. 12:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a baj a mai világban, hogy minden a szex körül forog. Nők már önként ajánlják fel magukat, nincs bennük semmi tartás. Te meg eszerint méred az ázsiódat! Te még jól is nézel ki, mit szóljon az aki nem? :)

Nem lehet, hogy nagyon görcsösen keresgéled, a lehetséges jelöltet? Az igazi mindig akkor jön, amikor nem is gondolnád!

Az is fontos, hogy hány éves vagy?

Mert más az aki 20-30 éves és más dolog 40-50 év felett! Minél idősebb vagy, annál nehezebben megy ez szerintem, (de van akinek szerencséje van)!

#11 vagyok

2021. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit panszkodsz, halomra kúrod a nőket…
2021. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!