Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sikeres vagyok a nőknél, mégsem vesznek észre?

Figyelt kérdés

Elég sikeresnek mondhatom magam a nőknél. Nincs sok nőismerősöm, de az elmúlt időszakban szinte mindegyikről kiderült, hogy akar tőlem valamit. Ezek között vannak tinderről megismert lányok, baráti társaságból valók, kollégák, szomszédok. Nagyjából 10-12 különböző lánnyal tudtam volna lefeküdni ebben a fél évben. Egy szalmaszálat sem kellett keresztbe tennem, sokan dicsérték a külsőmet, egyesek a személyiségemet, mások a stílusomat.

Viszont ha ennyire akarnak, akkor idegenek miért nem vesznek észre? Elmegyek egy bárba, buliba, ahol próbálok lányokkal szemezni, és szinte soha semmi nem jön össze. Mintha levegőnek néznének és ott sem lennék. Ugyanez igaz az éjszakai életen kívülre, boltokra, kávézókra, stb.

Miért csak olyanoknál van sikerem, akiket már valamilyen más módon megismertem? Ezek szerint mégsem olyan jó a külsőm annak ellenére, hogy sokan ezt emelték ki? Vagy csak olyan diszkréten csinálják a lányok a bámulást, hogy nem veszem észre?


2021. okt. 30. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

A lányok elvárásai tapasztalatom szerint így néznek ki(ebben a sorrendben nehezedik a csajozás):


közeli baráti kör < való élet < éjszakai élet(bárok, koncertek, szórakozóhelyek) < online


Ami furcsa a te esetedben, hogy az online megy. Ha az megy, akkor biztos nincs hiba a külsődben.

2021. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

"Nagyjából 10-12 különböző lánnyal tudtam volna lefeküdni ebben a fél évben.":


Miért nem feküdtél le velük? Biztos, hogy le tudtál volna velük feküdni?

2021. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Ember, nem vagy te egy kicsit telhetetlen?
2021. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát nem volt mind egyértelmű, de néhány példa:

- egy buli után hazakísértette magát velem egy lány, láttam, hogy nagyon hezitált az ajtóban, de meg sem csókoltam, ezért elköszönt (nem jött be sajnos)

- tinder randi után közölte velem a lány, hogy mivel csók sem volt, ezért gondolta szól, hogy szedjem már össze magam (ja, és nem akar komolya kapcsolatot, ezt előre közölte)

- egy másik buli alkalmával egy csaj elkezdte a farkamat fogdosni ruhán keresztül (persze csók is volt)

- volt olyan, aki nem nagyon adott jeleket, nagyon bejött, vele végül lefeküdtem


Sorolhatnám, hosszú a lista.

2021. okt. 31. 00:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez most nyilván telhetetlenségnek tűnik, de egyik sem volt alkalmas. Vagy nem jött be, vagy a haverom szerelmes volt belé, vagy kolléga volt, stb. Csak baj lett volna belőle, ha szexelek velük.
2021. okt. 31. 00:03
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Lehet ahol laksz nem divat a szemezés. Velem ez történt, hozzá voltam szokva ahhoz, hogy megnéznek az országban ahonnan származom (nem Magyaro.), aztán Angliába költöztem és ott meg kb. senki nem szemezett velem az utcán, pedig jó nõnek tartanak, és én is sikeres vagyok a férfiaknál. Aztán 2 év múlva Németországba költöztem, és itt meg rengeteget tudok szemezni megint. (Jó néhányszor ismerkedtem már meg pasikkal ez miatt az utcán, tömegközlekedésen.)

25/L

2021. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre a kerdesre kizarolag fotok alapjan lehetne valaszolni 😂😂
2021. okt. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem telhetetlen vagy, inkább tehetetlen.Legalabbis amiket leírtál azokból az jön le.

Lehet a belsőd és a stílusod jobb mint a külsőd, azerr6nem. néz meg csak úgy.

2021. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#7 nek igaza van

Megy a szokàsos önfènyezès làtatlanba

2021. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet valóban nem a külsőd a legjobb pontod. Lehet a kisugárzásod rossz. Lehet érződik hogy ettől befeszülsz és görcsös leszel.


Engem meg sokan megnéznek, szemezünk, de nem jönnek oda (nő vagyok). Ki tudja?

2021. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!