Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok régi vágású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok régi vágású férfiakat, az idősebb korosztály meg nem vonz. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Normális családban nőttem fel, apukám háziorvos, anyu otthon volt velünk. Klasszikus szerepeket láttam magam körül, egy erős, határozott férfit, akit a falu tisztelt és egy olyan anyát, aki csodás, rendezett otthont teremtett számunkra, apu egyenrangú társaként. Szeretném leszögezni, hogy nem voltunk gazdagok, tisztes polgári életet éltünk és élünk. Lehet, hogy én keresek rossz helyen, de nem találok olyan férfit, akiknek ez vonzó cél lenne vagy képes lenne elérni. Lehet, hogy én vagyok túlságosan régimódi és a mai világban már nem lehet célként kitűzni klasszikus családi berendezkedést? Nem elég ambíciózus cél egy nőtől, hogy kézben tartsa az otthont és a férje bástyája legyen? Mert amit édesanyám véghez vitt, az ezt cáfolja számomra. Három gyereket neveltek fel, mindhárman diplomás emberek lettünk hobbikkal, szerintem értelmes hozzáállással. Aki talált ilyen társat, sokat várt rá? Hogyan sikerült megfelelő társat találni? (Nem sugar daddyről beszélek!) Köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 31. 17:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mai korral van a gond. Jó családból származol, de a korosztályodból sem ennyire szerencsés a többség. Akkor is nagyon sok semmirekellő férfi és nő volt.


Ami jó, az nem jön könnyen. Nem tudok mást mondani, csak azt, hogy légy nyitott.

2021. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. okt. 31. 17:42
 3/29 anonim ***** válasza:
17%
Tudsz főzni?
2021. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tudok.
2021. okt. 31. 17:48
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többi ilyen jellegű kérdésre, hogy hol lehet ilyen meg pont olyan embert találni, erre sincs pontos válasz sajnos. De nincs ezzel szerintem semmi probléma, sőt nem is rendkívüli, elég sokan keresnek hasonló mentalitást, és nincs veled semmi probléma :)
2021. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten a hol a kérdés, hanem hogy jól érzem-e, hogy valahogy ez az irány nem annyira szimpatikus a férfiaknak? Elsősorban a 26-36 közötti korosztályra gondolok és talán már a 36 is túlzás (26 éves vagyok). Körülöttem leginkább karrierista emberek vannak és a baráti körömben is az a legfontosabb, hogy legyen minél meggyőzőbb karrier, utazzuk körbe a világot, költsünk ruhákra vagyonokat havonta. Nekem ezzel nincs bajom, mert az ő életük és joguk van megvalósítani az álmukat. De az ő álmaik legalább hasonlóak.
2021. okt. 31. 18:01
 7/29 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést tenném fel én is, csak fordított felállásban. Engem a nagyszüleim neveltek fel, és sajnos nagyon ritka (szinte lehetetlen küldetés) olyan lányt találni akinek szintén ilyesmi a meglátása egy kapcsolatra.
2021. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Akkor miért ide írsz és miért nem privátban?
2021. okt. 31. 18:06
 9/29 anonim ***** válasza:
Írtam
2021. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ilyen volt az ideálom, de szépen lassan leadtam az igényeimet. Minél jobban szerettem volna egy normális (hasonló gondolkodású egyént) annál inkább nem sikerült. Az átlaghoz képest jól keresek de azért csak gyári munkás vagyok nem értelmiségi.(na nem mintha ez érzékelhető lenne)

Viszont pl velem biztos nem fogsz találkozni, mert nem mozgok olyan körökben. Nagyon szűk a baráti társaságom, ami ráadásul egy ideje messze került szóval ennyi. :) nem panaszkodom csak mint a száraz tények. Szerintem a mi fajtánk akkor találkozna ha az ismertségi körünkből valami véletlen folytán úgy adódna. Nehéz ügy :) én jelenleg az online dolgokat parkolópályára tettem mert ilyet nem fogok találni. F30

2021. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!