Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelennek számítok?

Figyelt kérdés

Havonta festem a hajam, sajnos fiatalon kezdtem őszülni. Néhány havonta vág a fodrász belőle.

3 hetente járok kozmetikushoz, szemöldök szedésre és festésre illetve bajusz gyantára.

Nem szeretek sminkelni, csak szájfényt használok, és időnként szemöldökspirált amikor már kopik a színe.

Arctisztítót is használok minden este. De semmi egyéb, természetesen itthon szőrtelenítek.

Ezek alapján igénytelen vagyok, hogy nem sminkelek és nem járok körmöshöz?


2021. okt. 31. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen az aki az alapvető dolgokat nem csinálja meg. Nem fürdik, zsíros a haja, budos, koszos a körme, nem vágja rendszeresen, kinyult, szakadt ruhákba jár. A smink és a műkörmöshöz járás nem tartozik az alap ápoltsághoz.
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Smink alkalomra kell, a körmöst meg sosem értettem...már nem kapni lakkot a DM-ben, vagy mi a tököm?
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nagyon is igényes vagy. Főleg ha férfi vagy.


bajusz gyantára én nem járok, se körmöshöz pölö


de szoliba igen.

2021. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

hát?

igényesebb verzió szerintem a csaj aki heti 3x eljár kondizni, rendben van az étrendje és full bomba.

ez felülírja lazán azt, hogy néha nap le nőve a haja, vagy nem tű pontos a szemöldöke.

szóval ezek a festés, műköröm szájfény stb témák a nőtársaidnak szólnak.

a nő aki a férfiaknak akar tetszeni, az edzeni jár és jól kajál.

2021. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2021. okt. 31. 20:03
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Ne fesd! [link] (A törölgetők kedvéért. A képen a hölgy közszereplő. A Vogue helyettes főszerkesztője.)
2021. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az alakommal nincs probléma, alacsony vékony vagyok.
2021. okt. 31. 20:04
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem
2021. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!