Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi már a legelején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi már a legelején kijelenti, hogy ő csak szexkapcsolatot akar, akkor ez később nem is fog benne megváltozni, hogy valaha párkapcsolatot akarjon velem?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok tapasztalt ezen a téren, jól jönne néhány válasz, hogy mégis hogy működik a férfi agy. Persze olyanokat mond, hogy nagyon kedvel meg tetszem neki, meg nem csak konkrétan szex lenne hanem tölthetjük együtt is az időt közös programok meg ilyenek. Szóval olyan dolgok amik olyanok mintha együtt lennénk de mégsem, mert jelenleg nem tudna komolyat elképzelni senkivel sem. Van rá esély, hogy ez idővel változni fog benne ha jobban megismer, vagy inkább ne fecséreljem rá az időm meg az energiám mert később úgy is sírás lesz a vége? Tudom, hogy a férfiak másképp működnek mint a nők.

2021. nov. 2. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, hogy ilyenkor mit is gondolnak valójában a pasik.
2021. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent, ha szexkapcsolatra utazok, arra olyan not keresek, akivel nem is akarok tobbet, nem az esetem. Tehat az, hogy odaig elutottal, hogy ezt elmondja neked mar onmagaban is azt jelenti, hogy nem lesz benne tobb. Persze van olyan, hogy megis meggondolja magat magat egy ferfi, de ez ritka. Ennel joval egyszerubben mukodunk, kar tobbet belelatni.
2021. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "férfi agy" és egy rakás idegen nem fogja pont ennek a férfinak a lelkivilágát megfejteni.. de nekem úgy tűnik, hogy ez a srác nyílt lapokkal játszik és nagyon lazán áll az egészhez. Alapjáraton azt mondanám, hogy vedd te is lazán és élvezd ki, lesz ami lesz alapon, de a leírás alapján te nem vagy az a fajta ember, akinek ez könnyen menne, nem mindenkinek való műfaj. Ha reménykedni akarsz, várni a csodára, folyamatosan azon kattogni, hogy vajon jelenthet-e valamit a viselkedése és megéri neked az állandó stressz és kombinálás, akkor menj bele, lelked rajta, de szerintem ha van egy kis eszed akkor megkíméled magad az egésztől.
2021. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj h amint azt mondja a férfi h oké látom benned a barátnőt, a csaj azonnal lekoccolja. Nektek nőknek az kell h megváltoztassátok a faszit, amint sikerül kuka.
2021. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom hogy hány évesek vagytok.

A férfiak is ugyan azt gondolják mint a nők.

Nők között is ugyan úgy vannak akik szexre vágynak és meg is szerzik maguknak azt akire vágynak.

És nem kell tagadni mert ez így van és kész.

Csak most nem te kívánod jobban ezt a szexkapcsolatot hanem a férfi.

De ugyan az egy nő is, csak nektek kell bele egy kis érzelem is hogy működjön.

Mi pasik ezt egyszerűbben kezeljük, ha sikerül összejönni egy olyan csajszival aki benne van a dologban ,úgy hogy engem is beindít mindíg, akkor nem biztos hogy többet akarok tőle.


Persze egy kis lelkizés belefér, de nem igazán önteném ki a lelkem egy ilyen kapcsolatban, de ez én vagyok,mindenki más.

Mi legalább nem gondolunk bele többet nem úgy mint a hölgyek,ugye .

Ennyiből legalább őszintébben viselkedünk.

De azért én mindíg úgy éreztem hogy egy ilyen kapcsolathoz kicsit nárcisztikus személyiségre van szükség, főleg nőknél vettem ezt észre.


De mindenki más.

Szerintem ne gondolj bele sokat, ha olyan dolgokban nem kapsz pozitív visszajelzést ami fontos ,hangsúlyozom hogy nem ami neked fontos ,hanem általában sokat számít egy kapcsolatban ,akkor ne ringasd magad nagyon bele a dologba.


Én inkább keresnék egy embert akivel normális kapcsolatot lehet fölépíteni.

Sajnálom. 35f

2021. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarold az időd rá, megmondta hogy csak szex, ha neked az nem elég, felesleges belemenni is, mert csak feszkó lesz. Pasiknál a szex az szex, nem programozás meg ilyenek, legalábbis én így látom.

N

2021. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat annak való, aki képes betartani a szexkapcsolat "szabályait"! Aki érzelgős, szerelmes típus annak nem való! Ezután mindenki eldöntheti, hogy képes-e rá vagy nem! Különben könnyen sírás lehet a vége!
2021. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Kemény vagy, hogy ennyire szopatnád saját magadat, csak hogy ezzel a férfival lehess. Ilyen jó pasi? Elvileg kapcsolatot akartál, most pedig ennyire leértékeled magad és önbecsülés nélkülivé teszed magad, hogy ő akármilyen feltételeket támaszt te belemész, csak hogy vele legyél. Kívülről is megnézhetnéd egyszer magad, mert egyből látnád a dolog szánalmasságát.
2021. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom kérdező: Ennek sírás lesz a vége.
2021. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez a pasi csak használni akar.
2021. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!