Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves vagy bunkó férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves vagy bunkó férfi a befutó? Minél bunkóbb annál érdekesebb?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 07:51
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

28.


Azt a fekete szennyvizet ami onnan kijön ne nevezzük már kávénak. Nálam szegényebb ember nem nagyon van, de az automatás kávéra sosem fanyalodnék. (Mondjuk a másik véglet sem különb amikor a "macska már egyszer megette" fancy de luxe kávékat iszogatnak húszezer-per-csésze áron)


Egy átlagos csésze kávéért én kb. úgy 300-400 Forintot adnék, ha elég kellemes ízű és a hely is szép. Ennél több - már átkúrás kategória, az ennél olcsóbb pedig olyan, mint a Tweek kávé.

2021. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
53%
31. Ezt csak cinizmusból írtam, nyilván a semminél jobb. :D
2021. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
90%

32.


Áááá, ezt benéztem most. Nézd el nekem, azon ritka alkalmak egyike van, amikor kicsit kínoz a macska-jajj (és én egyike vagyok azoknak aki ehhez nincs hozzászokva) :D

2021. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert a ti szótáratokban a kedves egy szociális fóbiás, gátlásos, lányoknak nyalizó férfit jelent, a bunkó pedig a magabiztost
2021. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
7%

34.


Az sem különb amit te írsz, ahol a gátlástalan, törtető és felesleges konfliktusokba beleálló személy, mint "magabiztos" szerepel, aki pedig nem ilyen az csak valami "gyári hibás lúzer" lehet maximum. Ugyanaz az idióta hozzáállás, csak más nézőpontból.


A világ nem ilyen fekete-fehér azért.

2021. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, hogy még csak utalás sem történt arra, hogy számunkra a magabiztos gátlástalan, törtető, és felesleges konfliktusokba beleàlló.

Ezt csak ti hiszitek.

A magabiztosnak vannak céljai, életrevaló, ambiciózus, kitartó. Ez nem szinonimája egyiknek sem, amit leírtál, csak gondolom, kényelmesebb az életrevaló vetélytársakat így leírni.

2021. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
7%

36.


Ahogy a #34-es válaszban leírt értelmezésre sem volt utalás sem, mégis beírta valamelyik nagyokos a fikázást. Az egyik spekuláció az helyes, a másik nem? Esetleg ami "nekünk tetszik az jó, ami nem tetszik, az helytelen"?


Tisztességes hozzáállás.

2021. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
95%

Nem minden emberről derül ki azonnal, hogy egy bunkó. Van, hogy csak az ismerkedés során, sőt van hogy már a párkapcsolatban tűnik fel, hogy gázos az illető.


Mindenesetre ha én egy pasin észreveszem, hogy bunkó, gyorsan elirányítom másik irányba. Alapvetően az autentikus embereket kedvelem, akik nem játsszák meg magukat, legyen az fake kedvesség vagy fake keménykedés.

N31

2021. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
91%

37 nem is kell rá utalni, hisz egyrészt tele van a gyk ilyen kisarkított ostoba kérdésekkel, aztán a végén mindig kibújik a szög a zsákból, hogy egy újabb nice guy-jal állunk szembe.

Másrészről pedig rajtuk kívül ki az a gyökér, aki ilyen kérdést feltesz?

Hát persze, hogy a kedves a nyerő.

Csak ők fogalomzavarban vannak, ezért tűnhet úgy számukra, hogy nem a kedves a nyerő feltétlen.

2021. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
7%

39.


Ez igaz, viszont az önmagát magabiztosnak kiadó emberek egy része is inkább hajaz a nárcisztikus, enyhén pszichopata karakterére, mert a világ nem fekete-fehér és az "önjellemzések" általában nem feltétlen igazak.


Volt egy kolléganőm aki önmagát kedves és magabiztos embernek tartotta. Hangoztatta is. Mindenki más egy opportunista, "felfelé nyaló, lefelé taposó" érdekembernek tartotta, aki csak megjátssza magát és enyhén szadista vonásai vannak és akit csak tud - kihasznál.


Az összes tulajdonsággal eljátszható ez, mindegyik értékelhető - minimum - kétféle szemszögből.

2021. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!