Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves vagy bunkó férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves vagy bunkó férfi a befutó? Minél bunkóbb annál érdekesebb?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 07:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
16%

Szokták mondani, hogy a hülyének nincs esze kételkednie magában. A kicsattanó önbizalmat emiatt magabiztosságként látják a nők. Az, hogy "bunkó", csak jóval később derül ki. "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Szóval akinek nincs önbizalma, az valószínűleg sokkal több önreflexióra képes, többet agyal saját magán. De látod a kettes is leírta, hogy akinek nincs önbizalma, az nem kell.

2021. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
32%

41 ez megint csak egy közhely, tehát nem mindenkire igaz.

Kár minden magabiztos férfit lehülyézni, mint ahogy az önbizalomhiányosok közül is soknak jogosan nincs önbizalma, mert semerre nem halad, semmit nem ér el.

2021. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
67%

42: Valóban nem mindenkire igaz, de férfiként gyakran tapasztalhatjuk, hogy a tudatlanságból fakadó/valódi háttérrel nem rendelkező látszat önbizalom is jóval sikeresebb a nőknél, mint az valós önbizalom, ami realitáson alapul. És itt a "nőknél" kifejezés valóban a nők többségére értendő, függetlenül pl. az iskolai végzettségtől.

Sőt, még csak nem is kell a társkeresésre és a nőkre szorítkozni, az élet más területein is sikeresebbek azok az emberek, akik hitelesen elő tudják adni, hogy ők mindenhez IS értenek, illetve a legeslegjobbak az adott területen. Idővel persze kiderül, hogy mennyi alapja is van ennek, de addigra már az üzlet megköttetett, vagy hogy a társkeresésnél maradjunk, megvan a nő.

2021. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
39-es: A kérdés nem ostoba, persze lehet azon vitatkozni, hogy ki mit ért kedvesség meg bunkóság alatt. Nálam a figyelmesség, előzékenyseg vagy empátia nagyfokú hiánya a bunkóság. Kedvesség meg nem egyenlő a nyálassággal. Egészen hétköznapi példánál maradva, nő egy dobozt cipel, normális férfinél alap kellene legyen, hogy felkìnálja a segìtségét, de ez bunkóknál hiányzik. (A magabiztosság az nem tartozik ide, amennyiben nem lekezelő stìlust jelent.) Úgy vettem észre, hogy manapság nincs benne a nők első 10 legfontosabb párválasztasi szempontjába* ez, persze mindig a kereslet határozza meg a kìnálatot, régen elvárták egy férfitól az udvarias stìlust, manapság erre nincs igény. Nyilván nem ez a legfontosabb, de azért első 5-be benne kellene legyen. *KSH adatokra támaszkodtam
2021. nov. 6. 15:00
 45/57 anonim ***** válasza:
89%

"manapság nincs benne a nők első 10 legfontosabb párválasztasi szempontjába"


De benne van. A legtöbb nőnél. Viszont az ilyen bunkók is fognak párt találni, mert nőben is van olyan, akinek ilyen a stílusa és nem túl szofisztikált. Azért, mert van párjuk a bunkóknak, nem azt jelenti, hogy a nagy többségnek ez bejön.

2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
94%

14-es, akkor te nem töltesz túl sok időt emberek között. Pár randi erejéig bármit el tudnak játszani az emberek. Volt egy srác, akivel majdnem két hétig beszélgettünk. Minden nap írt, hangüzeneteket küldött. Elképesztően aranyosnak és intelligensnek tűnt. Az első két randin is nagyon szimpatikus volt. Na utána már valószínűleg nyeregben érezte magát.. Akkor beszéltünk, ha én írtam neki. Ez kb négy napig ment, utána megmondtam, hogy ha már nem érdeklem, akkor nem gond, fejezzük be. Konkrétan elküldött a picsába, hogy én mit képzelek magamról, hogy számonkérem. Másnap bocsánatot kért, úgyhogy adtamn neki egy utolsó esélyt. A harmadik randin megkérdezte, hogy "neked hány randi kell még, hogy végre lesz*pj egy f*szt?


Úgyhogy erről ennyit.

2021. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
4%

Bunkó, határozott, vállalkozó férfi vagyok. Bejövök a nőknek.

Van még kérdés?

2021. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
25%

A legsikeresebb akkor vagyok a nőknél, ha az első időszakban többször nemet, vagy ellent mondok nekik, kiállok a véleményem mellett. Úgymond "nem megyek le kutyába" egy nő miatt. Ez nagyon be szokott jönni nekik, mondhatni fél siker.


Ez nem bunkóság. Ez egy határozott, magabiztos kiállás.

Javaslom ezt kipróbálásra.

2021. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
88%
48: Csak azért ellentmondani, mert "nem szabad egyetérteni és nekem most nemet kell, muszáj nemet mondani" ugyanolyan hülyeség, mintha bólogatnál. Miért ne egyezhetne a véleményünk? Én mondjuk eleve olyan nőt keresek, akivel legalább nagyrészt egyezik.
2021. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
37%

49#


Nézd én is így kezdtem, ahogy te. Igazat is adok neked. Én is olyan nőt szeretnék akivel minél inkább megegyezik a véleményünk.


Én csak a tapasztalataimat írtam le hogy mikor vagyok sikeresebb. A nők működnek így, hogy vonzóbbnak találnak akkor ha ellent vagy nemet mondok nekik. Miért ne használnám ki? A nők is rúzsozzák meg sminkelik magukat. Azzal elfedik a valóságot magukról hogy, növeljék az esélyüket. Filterezett képeket raknak fel stb.


Miért baj ha én is növelem az esélyeimet? Azt kapják a nők amire vágynak. Ők is jól járnak meg én is.

2021. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!