Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés során mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés során mennyire számít nektek a környezetetek elvárása?

Figyelt kérdés
Gyógyszerész vagyok, szüleim sosem szóltak bele a magánéletembe, mégis kimondatlanul is meg akartam nekik felelni nagyon sokáig. Orvostanhallgatók, rezidens orvosok, ügyédjelöltek, ügyvédek voltak a párjaim. Eszembe sem jutott volna, hogy más közegben is ismerkedjek, úgy gondoltam, hogy azonos intellektusú partnerre van szükségem.1,5 éve egy szakítás után telepítettem a Tindert, nagyon magam alatt voltam, komoly kapcsolatot egyáltalán nem akartam. Megismerkedtem ott egy autószerelővel, akinek már a képein is látszott, hogy nagyon extravagáns ember, egy kicsi darabon kiborotvált szemöldök, felnyírt haj, hatalmas tetoválás a nyakán, illetve szinte az egész testén, kigyúrt test. Csak azért mentem bele a találkozóba, mert ki akartam szakadni abból a közegből, amiben addig mozogtam, kíváncsi voltam, hogy egy tőlem látszólag ennyire távol álló férfival hogy fogom magam érezni. Az első találkozó annyira jól sikerült, hogy azóta egy párt alkotunk, és egyik korábbi kapcsolatom sem hasonlítható a mostanihoz. Az ismerősi köröm nem érti, hogy mit "eszek" rajta, de már egyáltalán nem akarok ilyen téren megfelelni másoknak. Veletek előfordult már ilyen?
2021. nov. 11. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
So good to be free.
2021. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lachesys ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem számított. Orvos vagyok, egy orvostanhallgató barátom volt még az egyetemen, aztán volt egy anglisztikas bölcsész, meg egy mav alkalmazott, most épp banki ügyintéző a párom diploma nélkül. Sosem érdekelt mások véleménye a parkereses kapcsán. És én is bírom az extrémebb alakokat, külsőre foleg 🤷 felnőtt vagy. Inkább az zavarna ha pl olyan szuklatokoru baráti köröm lenne, hogy nem értenek "mit eszek egy autószerelőn".
2021. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de kit érdekel? A te életed, másoknak semmi köze hozzá. Sok sznob ember van sajnos, akik azt hiszik, egy kigyúrt autószerelő nem lehet jó ember, csak ha orvos stb. Csak a saját boldogságoddal törődj, ne mások véleményével.
2021. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos, hogy ez a jelenség egyáltalán felmerül párkeresés során.

Szomorú, hogy sokan a társadalmi elvárásoknak akarnak megfelelni! Vajon mit szól a környezetünk, hogy nem olyan embert szeretünk aki szerintük illene hozzánk! Ezzel nem is szabadna foglalkozni, mégis nagyon sok embert befolyásolnak a barátai, rokonai, kollégái stb.

Így csak azt lehet elérni, hogy boldogtalan legyen az ember! Nem mernek a saját szívükre, saját vágyaikra hallgatni!

Így lesz egyre több "kényszerkapcsolat", mert olyan szépen mutattok egymás mellett! Ja, csak mindkét fél boldogtalan, aztán csalják egymást!

Becsülöm benned, hogy te legalább kiállsz a saját érzéseidért, és meg mered élni azokat! Az a fontos hogy boldog legyél, és azt csak te tudhatod, hogy kivel tudod ezt megélni!

Ui: az én "szívem csücske" is egy gyógyszerész.... :)

2021. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eléggé kiszakadtam már abból a környezetből, ahol felnőttem, szóval az ők véleményük már nem érdekel. Most meg nincs olyan erős baráti köröm, aki beleszólna ebbe, én sem tettem másnak. Ez magánügy, de az önismeret azért szükséges.
2021. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!