Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nézik furán azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézik furán azt a nők, ha egy 36 éves férfi, aki sokat csalódott a nőkben (3 párja is megcsalta), saját garzonban él, átlag bért keres vidéken, és minden pénzét hobbira, elektromos cuccokra (pl Iphone 13 pro) költi és nem családra törekszik?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 22:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. Ha az illető jól prezentálja magát és jól néz ki, akkor imádják. Ha nem, akkor nem. Gondolom, itt a nemleges helyzetről van szó. Biztos látszik a csalódottság, a külsőre kevésbé adás és a hobbiba menekülés. Sajnos, így nem nagyon fog menni az illetőnek a társkeresés.
2021. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem tudom, de én férfiként irigyellek.
2021. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1-es, még adok magamra, persze már nem vagyok olyan jó pasi, mint voltam pl 28-25 évesen. Ami akkor ment, hogy 10/1 nő beadta a derekát nekem, az lehet most 50/0 volna (de azért ezt nem tudom, nincs kedvem 49 lekoptatáshoz).

2. De miért irigyelsz? Hogy nem vagyok házas és s20 ultrát és iphonet veszek a megspórolt pénzemből és 17 milliós garzonban élek (8 m hitel) keleti városban?

2021. nov. 13. 22:57
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

3: Oké, ez így korrekt. Ez alapján, kevésbé komolyra találhatsz nőket.


Egyébként valószínűleg azért irigy a másik válaszoló, mert voltál már jó pár csajjal. Én a lakásra vagyok irigy, mert 30 vagyok és a büdös életben nem lesz pénzem a jelenlegi ingatlanárak mellett egy 20 négyzetméteres sarokra sem... :D

2021. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Àlompasi 🙄

Majd nèzegethetitek együtt a szoftverfrissítést, attól mindig beindulnak a nők😆

2021. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Azért irigyellek, mert független vagy és a hobbidnak élsz. Ez a MGTOW (a saját útját járó férfi). Én amúgy nős vagyok.
2021. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Nálam esélytelen, mivel szeretnék gyereket
2021. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
oh, 6-os, értem, no probleme, grat h nős vagy :) sok sikert. Nekem is hiányzik egy társ, de sajnos ez nem megy csettintésre. Van még 4-9 jó évem 45 ig, hogy legyen valakim, ha nem, akkor lehúzom a rolót.
2021. nov. 13. 23:23
 9/26 A kérdező kommentje:

Nálam esélytelen, mivel szeretnék gyereket


És szerinted az ilyen pasi azt a részt, ami a gyerekre menne, azt is elverné valami macbookra, sziphonra?

2021. nov. 13. 23:25
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy mit kéne szólnom. A legfurább ebben az, hogy azt akarja, szóljak valamit az életéhez.
2021. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!