Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nézik furán azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézik furán azt a nők, ha egy 36 éves férfi, aki sokat csalódott a nőkben (3 párja is megcsalta), saját garzonban él, átlag bért keres vidéken, és minden pénzét hobbira, elektromos cuccokra (pl Iphone 13 pro) költi és nem családra törekszik?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 22:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akar semmit a nőktől, mit számít neki a nők véleménye?


Amúgy meg én is így élek, pedig engem nem traumatizált a másik nem, sőt, már házas vagyok. De ez esik jól, nem a pulyabőgetés.

2021. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

"Mennyire nézik furán azt a nők..."

Kik? Milyen nők?

2021. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Amúgy meg én is így élek, pedig engem nem traumatizált a másik nem, sőt, már házas vagyok.


Ha valaki házas, az megint más kérdés.

2021. nov. 14. 00:08
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Ez a magánügyed. Nem akarsz párkapcsolatot, családot, szíved ügye.

Miért kellene ehhez idegen nők beleegyezése?

2021. nov. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Mert ez is valami burkolt társkeresés


Remèlem a társkereső atlapodra azért nem ezt írod ki , amit a címben , mert csak pofozgatnàd a szart mint pl itt 😁

2021. nov. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Esküszöm, nem értem. Kaptunk egy leírást arról, hogy neked mennyire fasza. Mi is akkor a kérdés?
2021. nov. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nem kötözködés, de tényleg érthetetlen ez. Engem pl abszolút nem érdekel, hogy nő, férfi, fiatal, öreg mit gondol az életemről.


Te gondolod, hogy gondolnak valamit, vagy szeretnéd, hogy gondoljanak valamit?

2021. nov. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha van rajtad túlsúly (10 kg nál több) akkor neked már lefőtt a kávé.


Ha nem vagy leamortizalva akkor még van esélyed parkapcsolatra. De arra figyelj hogy inkább a nőre költs a hobbid helyett es ne legyen irreális elvarasod . 36 vagy ne 20 éves lányokat nezegesd pl.


L

2021. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán hidegen hagy, mire költöd a pénzed.
2021. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon jól kell kinézned ahhoz, hogy egy garzonlakással és átlagos fizetéssel esélyed legyen a nőknél.
2021. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!