Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálnátok arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok arra, ha a srác akivel hónapok óta együtt vagytok és egyidőben randizgatott a kolléganőddel is bevallaná, hogy a kolléganő jobban tetszik neki, én annyira külsőleg nem, de normálisabb vagyok?

Figyelt kérdés

És hogyan viselkednétek a kolléganővel? Ő megmondta, hogy nem érdekli a férfi, de rossz érzés mikor ránézek, mert egy nagyon szép és csinos nő.

Aki divatos, de nem p.csa, van ízlése, határozott, magabiztos, imádja mindenki a munkahelyen, rengeteg barátja van,

nekem viszont alig van önbizalmam, és utálom a csajt emiatt,

amiatt meg főleg, mert mikor elmondtam neki ezeket, megölelt és azt mondta, hogy egy nagyon szép és csinos lány vagyok, és ne engedjem senkinek, hogy miatta ne legyen önbizalmam. Kicsit álszentnek érzem a viselkedését, főleg, mert a párom szerint a csaj jobban odáig volt érte, mint ő a csajért, és szerintem csak megjátssza magát.

Hogyan érjem el, hogy engem is figyelembe vegyen külső szempontjából?


2021. nov. 14. 00:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

10: te szerencsetlen nyomorek, az EQ mond valamit?! nem hinnem. nem attol lesz valaki rendes ember, hogy az ‘oszinteseg’ alcaja moge bujva egy kib.szott erzeketlen taplo, hanem hogy van annyi esze es erzelmi intelligenciaja, hogy kepes disztinvgvalni es megvalogatni, mikor meddig mehet el a helyzettol fuggoen.

ha egy par eledtolja a frissen szuletett babajat, hogy ‘hat nem aranyos?!’ hummogsz valamit es nem mondod meg, hogy baromi rondanak tartod. ha valaki meghal, a tenetesen nem emlegeted fel a gyaszolo rokonoknak, hogy fiatalkoraban az illeto egy rohadtnagy taho volt. ha valaki 100 kilorol lefogy 60-ra megdicsered es nem kotsz bele abba, hogy meg mindig narancsboros es tok formatlan a teste.

ugyanigy nem momdod a nodnek, hogy xy sokkal jobban nez ki nala, plane amennyiben xy nem egy 20 eves topmodell, hanem a sajat kolleganoje.


aki ezeket nem erzi es alszentsegnek titulalja, az egy oszoba, erzeketlen taho es elmehet a ..ba.

2021. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Én ezt nem értem.. ha együtt vagyok valakivel akkor nem randizok a kolléganőjével.
2021. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az gusztustalan, hogy melletted randizott a kolléganőddel is. A többit már le sem írom. Rohadtul gyenge az önbecsülésed, ha még mindig ezzel a bunkóval vagy!
2021. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Ilyet csak alacsony érzelmi intelligenciájú ember mond. Én elhiszem, hogy valaki tényleg nem látja a különbséget a sima őszinteség meg a taplóság között. Ez amúgy tök szomorú, mert nem tehet róla, de ettől függetlenül ugyanúgy nem lennék alacsony EQ-jú emberrel, mint ahogy olyannal sem, aki nem tudja, hogy mennyi ötször öt. Bizonyos szinten ugyanúgy butának tartom az ilyet. És mivel azt sem látja át, mi a probléma, mindig a kérdéshez hasonló helyzetek fognak előállni. Egy súlyos értelmi fogyatéksotól sem elvárható, hogy megtanuljon deriválni, így egy alacsony EQ-jútól sem, hogy tapintatosabb legyen.

Lényeg a lényeg, akár direkt bántott meg, akár véletlen, mindenképp lapát. Ha direkt, akkor suttyó, ha nem direkt, akkor meg értetlen.

2021. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban nagyon tetszett egy srác. Annak idején elég hülye voltam, mert egy olyan lánnyal lógtam, aki sokkal szebb volt, mint én. Rendszerint megjártam, hogy mindig minden fiú csak őt akarta felszedni. Pedig tényleg egy felszínes liba volt amúgy. Anyukám mondta is, hogy szerinte nem jól teszem, hogy vele bandázok, mert így nincs esélyem a fiúknál. De én azt mondtam, hogy ez engem nem érdekel. Persze ha nélküle voltam, voltak nekem is sikereim, elég jó nő voltam annak idején. Szóval nagyon tetszett egy srác. És hát valahogy beszédbe elegyedünk, elkezdtünk randizgatni, aztán egyszer csak megmondta, hogy neki igazából a barátnőm tetszett. Eléggé szíven ütött, de nagyon odáig voltam a srácért, gondoltam, hát most már együtt vagyunk, én vagyok a nyerő, lenyelem. A másik barátnőm azt mondta, hogy ő azonnal szakított volna a helyemben. Nem tettem, kövi hónapban kirakott a srác. Szóval mi a tanulság? Olyan pasival randizz, akinek igazán nagyon kellesz, ha ló nincs szamár is jó, abba ne menj bele.
2021. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Beállnék másodiknak (N 34).
2021. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha kiderülne hogy más is tetszik neki,azon a ponton elengedném a dolgot...

Ha valakinek én kellek, csak engem akarjon,mert ha szerelmes vagyok, akkor jöhet bárki,nem veszek észre mást,csakis ŐT!

2021. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontoztatok le, 16-os voltam.
2021. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert egy ilyen önmegalázó választ csak lepontozni lehet.
2021. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Már miért volna önmegalázó, ha jó a pasi?
2021. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!