Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mesélsz valamit a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mesélsz valamit a párodnak egyik kolléganődről, ahol veled igazságtalanság történt, és a párod azt válaszolja, hogy akkor bosszúból csak egyszer dugnám meg, milyen frappáns választ adnál neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 17:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csinálnád? A pár cm p*******.
2016. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
17%

Én nem mesélek a páromnak ilyesmit mivel:

1) nincs párom;

2) nincs kolléganőm se.

2016. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
92%
Én elgondolkoznék, hogy biztos jó párt választottam-e magam mellé.. Ha igazságtalanság érne és kiöntöm a lelkem, akkor együttérzést várnék és vigasztalást, hogy ugy érezzem mellettem áll a párom. Most egy ilyen bunkó megnyilvánulást nem hiszem, hogy poénként kellene kezelni és frappáns választ adni rá.
2016. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Velem lehet viccelni, de ez egyáltalán nem vicces.
2016. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Azon gondolkoznék el, hogy normális férfi ilyet nem mondd, de még csak nem is gondol....
2016. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
81%

#3-as alapvetően szerintem is igazad van, de olyan párok vannak néha...

Némelyik pali úgy beszél a nőjével, meg gusztustalan előtte, az meg csak röhög rajta...szóval kinek mi a humor.

2016. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Ne pontozzátok le egymást, minden hozzászólás érdekel.
2016. márc. 5. 20:07
 8/45 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Frappàns vâlaszon gondolkodsz?

Nem tűnt fel, hogy megalàzott, nem is kicsit?

2016. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
96%
Hát veled dugni tényleg elég nagy büntetés.
2016. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha már frappáns válasz kell, ja ahogy az utolsó mondja, csak kicsit hozzátennék: Hát ja veled dugni egyszer is tényleg elég nagy büntetés.

De most mi lesz, bemagolod a válszt és várod, hogy megint elsüsse a poénját vagy mi?

Vagy kamu az egész és valami színdarabot írsz? :)

2016. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!