Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy legjobb barátot próbálok találni az igazinak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

25/F vagyok és van legjobb barátom 19 éve:D, szóval nem legjobb barátot keresek.


Azért jutottam erre a következtetésre, mert eddig minden kapcsolatom egy szerelmes film volt, ahol nagyon jól elvoltunk, rengeteg romis programunk volt, tervezgettük a jövőnket, előző két exemmel össze is költöztem, támogattuk egymást jóban és rosszban (pl volt páromnál komolyabb műtét után is támogattam, pedig nagyon nem volt egy szexi történet... de ugye nagyon szerettem), 100%-ig megbíztunk egymásban és mindent elmondtunk a másiknak és még sorolhatnám ezeket. Szóval olyan párkapcsolatokban voltam, ami sokaknak egy álom lenne és a volt párjaim is nagyon jó emberek voltak, akiket más azonnal elvett volna feleségül.

Viszont ezeket leszámítva egy idő után mindik elkezdtem egyedül érezni magam a kapcsolatban, mivel egyik exemnek se volt olyan világnézete és érdeklődési köre (még kicsit sem), mint nekem. Szóval én soha nem tudtam beszélni a saját dolgaimról (elmondtam persze és meghallgattak, de ennyiben sajnos ez kimerült), nem tudtunk olyan programra menni amit én is teljes boldogsággal élvezni tudtam volna, nyaralni olyan helyekre mentünk, ami inkább exeimnek tetszett és ugyan úgy ott is a programokat nem tudtam teljesen élvezni és ugye ezek csak a nagyobbak, a millió kicsi problémát most nem írnám le.

Szóval nagyon hiányzott nekem az, hogy a párom a legjobb barátom is legyen. Viszont rettegek, hogy összejövök egy olyan nővel, aki tényleg a legjobb barátom tud lenni és majd rájövök, hogy még se lettem ettől boldog és ott hagytam több tökéletes nőt is, mert bolond voltam...



2021. nov. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem értelmes cél.
2021. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Kár elrontani egy baratsagot.
2021. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ment a zöld mindenkinek!


#1

Miért nem értelmes cél? Próbáljak csak szimplán megint párt találni és ha működik működik, ha nem akkor nem? Kérlek fejtsd ki!


#2

Nem barátomról van szó:D azt természetesen nem rontanék el soha. Bár elég sok sztori van arról és én is ismerek olyat, aki a gyerekkori barátjával jött össze pl, és valami nevetséges szinten jól elvannak. Persze ez engem nem nyugtat meg, én sajnálnám a lány barátaimat elveszteni, meg nincs is köztük ennyire szoros azért.

2021. nov. 15. 02:39
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Én kicsit zagyvának gondolom a gondolatmenetedet!

Mi nem Te vagyunk, és nem tudhatjuk a lányról sem hogy ő milyen! Az elején még azt hittem fiúbarátról van szó!

Összekuszálad a dolgot!

A dolgok egyszerűek, csak az emberek teszik bonyolulttá!

2021. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem megállja a helyét a vágyad, úgy nincs értelme családalapításba fogni, hogy a barátnőd nem a barátod.
2021. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!