Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, de nagyon barátkozna velem, én viszont próbálom kicsit hárítani. Velem van a hiba, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Kifejtem, mert ez így homályos:)

Megismertem egy srácot, aki nagyon tetszett az elején. Aztán megtudtam, hogy barátnője van, akivel távkapcsolatban él. Kicsit elszomorodtam, mert amúgy külsőre is bejön és belsőre is. Mindenesetre be sem próbálkozom nála, nincs kedvem belerondítani egy jól működő kapcsolatba.

Ő nagyon szeretne barátkozni, mert amúgy meg nagyon hasonló hullámhosszon mozgunk, és ez neki is lejött.

Én viszont próbálom valamennyire távoltartani, nem akarok vele nagyon "összemelegedni", mert én inkább a pasit látom benne, semmint jó barátot.

Ti ilyen helyzetben belemennétek abba, hogy barátként kerüljetek közel a másikhoz, vagy nem?


2018. márc. 1. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha távolságtartó vagy, azt előbb utóbb megérzi és barátkozni sem fog veled.

Ha viszont nem mész bele, esélyt sem adsz arra, hogy ha esetleg tönkre menne a kapcsolata, hozzád forduljon.

2018. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű, de menjél!

1) neked bejön

2) te is neki valószínűleg (akkor is ha még ő se tudja)

3) távkapcsolat soha nem tartós - vagy költözés vagy szakítás a vége


Nem szép ezzel indokolni, de akkor is tény. Ahogy az is tény, hogy rajta is áll, hogy mi alakulhat.

Ha a másik lány az igazi, akkor nem lesz semmi, ha meg lesz valami, akkor meg te.

2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!