Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan ezeket a problémákat?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látom, hogy ha egy férfi panaszkodik vagy leírja a negatív tapasztalatait a másik nemmel, egyből betámadják és ráhúznak mindenféle negatív jelzőt. Személy szerint nem bírom az inceleket, nem értek egyet a mániájukkal, viszont azt sem értem, hogy miért állítanak be mindenkit egy világi lúzernek, aki mesélni mer a negatív dolgokról?


Teljesen normális, sőt, még kifejezetten jó pasiktól is sorban hallom mindenhol, hogy alig találnak normális nőt. Hűséges, odaadó férfiaktól sorban hallani, hogy megcsalják őket. Ha megnézem azt az ismerősi köröm, akiket jobban ismerek, talán 2 lányt tudok, aki még nem lépett félre. Az meg szinte teljesen alap, hogy nincs olyan lány, aki ne hazudna valami keményet a kapcsolatában.

Nem, nem mondom, hogy a férfiak szentek vagy csodálatosak, mert nem. De, miközben állítólag ők lépnének rendszeresen félre, jóval kevesebbet tudok köztük, aki félrelépett. Egyszerűen fáj látni, hogy a nincs egy normális pasi szövegek mögött látni, hogy egyszerűen tönkrementek a srácok a csalódásokban és valóban nem is lesznek utána már normálisak.


Itt is azt látni, hogy mintha a nők ezeket a dolgokat nem tudnák hova tenni és egyből szidnak minden férfi válaszolót. Tényleg ennyire nehéz elhinnetek, hogy mások ilyeneket élnek át? Vagy ennyire nem akarjátok látni? (Ezt mondjuk többször is láttam a környezetemben. Lány barátok elszidták a félrelépést, de amint az egyikük félrelépett, azonnal védték az illetőt. Majd, pár hónapra rá újra elszidtak minden félrelépőt és mintha számukra nem is létezne, hogy ők is megtették.)



2021. nov. 14. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
A nők nem szeretik, hogy egyre több férfi átlát rajtuk, főleg ők azok, akik idegesek itt az oldalon ezen kérdések láttán.
2021. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Ami még érthetetlen számomra, gondolom mások számára is a nők idegességével kapcsolatban, hogy ha valóban a nők számára teljesen közönyösek a magányos férfiak, akkor mégis milyen okból lesznek ennyire idegesek olyan férfiak véleménye miatt, akik elvileg ugye nem is érdeklik a nőket?...
2021. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Társadalmi berögződöttség az a gondolat, hogy a férfi mindenképp legyen erős, magabiztos, határozott, a nők lehetnek olykor gyenge virágszálak.

Ebbe pedig nem fér bele, ha a férfiak itt rinyálnak, akkor megkapják a magukét.

DE!!!

Érdemes hozzátenni, hogy a normálisan megfogalmazott, valóban változtatni akaró férfiak által feltett kérdések elutasítottsága sokkal csekélyebb.

Persze nekik is beszólogatnak, mert egyrészt sok farok csak trollkodni, másokat sértegetni jár fel, ettől érzik magukat valakinek, hát váljék egészségükre.

Másrészt a napi századik "incelhiszti" után még a kedvesebb emberek is durván reagálják le a "rinyagép" pasi kérdését, mert nekik meg ebből van elegük.

Az igazság az, hogy a férfiak és nők között is kb ugyanolyan arányban vannak tetvek.

2021. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos sok ember nem empatikus!
2021. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Drágám ez oda vissza működik. Én fiatalabb koromban mindig azt láttam, hogy a pasik csalnak és a nők hűségesek. Aztán felnőttem és rájöttem, hogy ez ember függő és nem nemek kérdése. Én empatikusnak gondolom magam és megértem mindenki problémáját, de az általánosítást és a folyamat panaszkodást 0 változtatással nem viselem jól.
2021. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Ezek a fröcsögős emberek sokszor traumákkal, sértődöttséggel, sérült személyiséggel rendelkeznek, amikkel nem foglalkoztak és nem tudtak továbblépni.


Ahogy van férfi incel, úgy van női is ugyanúgy. Előbbi a nők utálatába menekül, mert az az egyszerűbb kiút neki, a másik a férfiak utálatába, hisz neki meg az.


A női incel szintén ráhúzza az egész világra a saját nyomorúságát, hogy az egy patriarchátus intézmény, elnyomják őt és nincs lehetősége semmire. Azzal hogy a megtört, önbizalomhiányos srácokat tovább rugdossák, beléjük marnak és röhögnek rajtuk, úgy érzik hatalmat vesznek el tőlük (a férfiaktól általában) és akár ezzel a világot is jobb irányokba terelik.

2021. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Látatlanban átlátnak rajtunk olyanok akik úgyse kellenek. Hűha, ez tényleg nagyon ijesztő 🤡 Ne aggódj kandúrbandi, akiket akarunk, ők boldogan vakoskodnak 😏

Ti is loholnátok vakon ha lenne kihez. De nincs, így jön a fölényeskedés. Kínos.

2021. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Mert ez hiszti. Igen, vannak olyan nők, akiktől én is falhoz megyek. De jut rájuk ugyanennyi férfi is. Ebből a rinyából nekem az szokott lejönni, hogy az illető a nőket vegzálja ahelyett, hogy elfogadná, bizony az emberek között vannak szar arcok, akik megnehezítik a párkeresést, illetve az sem biztos, hogy makulátlan vagy, ha folyamatosan csak ilyenekkel találkozol. Vannak ilyenek, oké? Felfogtuk.


De ha valaki szerint csak ilyen a másik nem, ő meg nyilván szent, akkor általában türtőztetnem kell magam a röhögéstől. Ugyanolyan szánalmas duma, mint az, hogy a főnök csak egy megalomán faszparaszt lehet. Miért nem választasz normális munkahelyet akkor... Arról nem is beszélve, hogy általában mikor erről olvastam, mindenhol úgy adták elő, mintha ők áldozatok lennének. Nem vagy az, qrvára nem vagy az, amíg nem erőszakolnak meg, csalnak meg vagy vernek át. Aktív és szabad cselekvő fél vagy az egész folyamatban végig. És vésd a kis buksidba, akár nő vagy, akár férfi, hogy a saját nemed egy része is ugyanolyan kalap szar.


Mindig az jut erről eszembe, mikor az idősebbek szidják a fiatalabbakat, mert hogy mennyivel butább, defektesebb generáció. Drágáim, köztudott tény, hogy minden generáció ezt gondolja az utána következőkről, mégis kimutatható, hogy az ember nem változik döntően néhány évtized alatt. Mind ugyanolyan szarok vagyunk és ugyanolyan jók, csak legfeljebb válfajok léteznek.

2021. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Férfiként rendszeresen látom, hogy itt panaszkodik sok férfi, aki semmilyen felelősséget nem hajlandó vállalni a sikertelenségéért nőknél, sőt, a nőket hibáztatják, mert "nem adnak esélyt egy normális srácnak".


Erre, teljesen érthetően, negatív visszajelzések érkeznek. Azt meg nem fogod bemesélni se nekem, se másnak, kérdező, hogy ezek a nőszapuló rinyagépek a gonosz nők miatt lettek ilyenek.


Tipikus niceguy szöveg, hogy ők azért ilyenek mert a gonosz nők tönkretették őket.


A valóban normális férfiak, akik itt tanácsot kérnek, általában normális stílusban megírt válaszokat kapnak.

Kicsit torzít a szemüveged, kérdező.

2021. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
A nő attól nő,hogy félrelép.Azért is nem mondják a kapcsolat elején,hogy hány férfival voltak együtt.Ezt el kell fogadni hogy nem hűségesek.Egyszerre több vasat tartanak a tűzben.Ezért is jó ha nem ismered a múltjukat.
2021. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!