Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők vèlemènye érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vèlemènye érdekelne inkább!Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 31 èves leszek otthon lakom szüleimnèl.Szeretnèk párt találni de az anyagi helyzetem miatt elèg nehèz. 3 ève benzinkutas vagyok 150 ezer ft-ot keresek Debrecenben. Januártól szeretnèm letenni a jogositványt hogy tudjak futárkodni.Èretsègim nincs(Matek)miatt,szakmáim fodrász,pèk.

A pèket fizikailag nem bírom ès sokkal többet nem is keresnèk mint a kutazással..A fodrászatba meg nem volt vendègköröm alkalmazotkènt meg nem vettek fel. Szóval a kèrdèsem szerintetek mi tèvő legyek hogy találjak egy nőt ès tudjak fizetni albèrletet? Tudom tele van helyesírási hibával a kèrdèsem de siettem mert dolgozok és ezen forog az agyam!



2021. nov. 25. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Eleve egy csődtömeg vagy. A kérdéstől kiindulva, a szakmáidon át a munkádig bezárólag.

Siessél b4szd meg, mert dolgozol!

2021. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Mielőbb ugorj neki a jogsinak, már közben próbálj akár bringás futárként elhelyezkedni. Én voltam az Debrecenben, lehet vele keresni, és olyan lábad lesz, hogy ihaj. :D Adj magadnak 1-2 évet, tegyél félre, gyúrj a külön életre, közben pedig szerintem nyugodtan ismerkedj, de hangsúlyozd, hogy nem így akarod leélni az életed, hanem vágysz a többre.


Hajrá, simán menni fog! #1 válaszolóval pedig ne foglalkozz, itt vezeti le a frusztrációját a tyúksz.ros élete miatt.

2021. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a legnagyobb problémád a lustaság, motiválatlanság. 31 évesen kényelmesen élsz otthon, nem teszel azért, hogy jobban keress vagy el tudj költözni a szüleidtől, majd egyik pillanatról a másikra hirtelen párkapcsolatot szeretnél. 13 év alatt nem voltál képes megtanulni a mateknak azt a részét, amit más emberek néhány éven belül elsajátítanak, majd elvégeztél néhány szakmát, amelyeknek egyáltalán nem veszed hasznát, mintha kamu tanulás lett volna a szüleid előtt, csakhogy addig is ne kelljen dolgoznod.


Végre embereld meg magad, és ha akarsz valamit, tegyél érte, senki más nem csinálja meg helyetted!

2021. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Én 31 évesen saját házzal és autóval rendelkeztem úgy, hogy 25 évesen még otthon vertem a brét. Meg kell erőltetni magad, különben 50 évesen is otthon maradsz.
2021. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ebben az a kiábrándító hogy valaki 31 évesen jut el oda, hogy haladni kellene esetleg.


Én nem vagyok túl konvencionális, annak vagyok a híve hogy mindenki élje úgy az életét ahogy jónak látja, senkinek sem kötelező x évesen házasságot, házat, autót, gyereket stb produkálnia.

De!


Az szerintem emberileg baromi kiábrándító ha valaki 30 x évesen is csak teng-leng. Kilehetett volna tanulni értelmes szakmát is, olyat amivel lehet keresni. Aki ügyes és okos és talpraesett az mindenhogy megoldja.

Unokatesóm hasonló mint te, csak már 37. Sehol nincs még.


Tessék összeszedni magad! Nem a nők miatt, amúgy is.

2021. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Még valami. Egyik ismerősömnek (20on éves srác) idősebb barátnője van, a csaj 35. Keres a nő kb 150 ezer ft-ot szintén.


És mesélte az ismerős hogy szeretnének külföldön próbálkozni, persze ott sem szakmában.


És persze, hajrá. Senkinek nem kötelező x évesen a gyerek meg ilyenek. De az szerintem kiábrándító hogy valakinek 35 évesen jut eszébe hogy 150 ezer ft-ból nem lehet megélni és valamit kéne tenni. És ez egy nő.

Szóval vannak ilyen emberek, nekem ez furcsa.

2021. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. nov. 25. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 31 èves leszek otthon lakom szüleimnèl.Szeretnèk párt találni de az anyagi helyzetem miatt elèg nehèz. 3 ève benzinkutas vagyok 150 ezer ft-ot keresek Debrecenben. Januártól szeretnèm letenni a jogositványt hogy tudjak futárkodni.Èretsègim nincs(Matek)miatt,szakmáim fodrász,pèk.

--Ez a rész még nem ok arra, hogy ne legyen nőd. Persze, van, akinél kizáró ok, de láttam már hasonló vagy rosszabb helyzetben lévő férfit is párban lenni.


Amit én tudok mondani:

-keress a megfelelő helyen és szinten

-igyekezz valamit nyújtani, amitől jó lesz veled lenni. Jó humort, jó társaságot, ápolt külsőt, érdekes gondolatokat, törődést, illő viselkedést, illetve valamit, ami ad egy kis sármot. Ne érezze úgy magát az, aki veled van, hogy szorongsz, fanyalogsz, keserű vagy, nihilista, cselekvésképtelen, szerencsétlenkedő. Nem a pénzeddel fogsz befutni és lehet, nem is a külsőddel, de sokan mások is szereztek párt azáltal, hogy jófejek és jók párnak. Az pedig, hogy jó partner legyél és ha akarsz ilyesmit, jó apa-alapanyag, csak rajtad múlik.

-ismerkedj barátokon keresztül. Neked valószínűleg nem a tinder -szintű kirakattárskereső fog bejönni, hanem az, ha találsz egy kedves lányt, aki egy barátod barátja vagy tesód barátja, vagy szívesen keresi a társaságod a munkában vagy a hobbid során. Te nem az a "random odamegyek valakihez/ráírok valakire és sikerem lesz" ember vagy, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne sikered.

2021. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mire megy el a havi fizetésed? Miért nem tudtál félre rakni?


Nincsen azzal baj ha az ember otthon lakik, de hogy otthon laksz, a karrieredben nem indultál el, és saját házhoz alaptőkét se raktál félre, na, az már kínos.

2021. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Csak most olvastam el, igen 100%ban igazad van.

Úgy fogsz a legkönnyebben társat találni, ha a valakinek a valakijével jössz össze.

Tehát össze haverkodsz egy pár sráccal, az csak megy. Aztán rajta keresztül megismerhetsz egy csomó lányt.

2021. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!