Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellek egy férfinak sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek egy férfinak sem, miért? 23 n

Figyelt kérdés

Levegőnek néznek, mintha ott se lennék. Pl.: egyetem, munkahelyen.

Már nem tudom, hogy viselkedjek mindent kipróbáltam, félénktől a bevállalósig, de semmi.

Van munkám, értelmiségi vagyok és középmagas kb 5 kg felesleggel.

Úgy vagyok vele, ha vki bepróbálkozna azonnal igent mondanék.

Én is próbálkoztam már, de mindig beégtem, nem reagálnak, ha közeledni próbálok, nem mondanak semmit...

Netes társkeresés kizárva.


Mit csináljak?


2021. nov. 26. 20:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert el vagy keseredve és az első jöttmentre rácsimpaszkodnál, aki rád mosolyog. Ez nem vonzó a másik nem szemében.
2021. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet, hogy ahhoz egyszerűen túl jó nő vagy, hogy a közösség, amiben forogsz, meg merjen közelíteni?


Egyébként meg 2021-ben kizárni az internetes ismerkedést nem gondolod, hogy túl nagy handicap?

2021. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Légy érdeklődő barátkozós mosolygós kedves állj mindenkivel szóba
2021. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Túl jó nő?

Kérlek mutass egy képet egy ilyen nőről!

Nem vagyok túl jó, még jó se...

Próbàltam a neten ismerkedni, borzalmas volt.

2021. nov. 26. 20:42
 5/29 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok és érdeklődő, de ez úgy van, hogy ált csak én kérdezek és férfiak nem kérdeznek tőlem csak válaszolnak a kérdésemre és pont, próbálok közös pontokat találni, de erre se vevők.
2021. nov. 26. 20:45
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

1.: Linkeld be egy színésznő vagy énekesnő képét, akire hasonlítasz!

2.: És milyen kani kéne? Magas, fiatal, sportos, nagy farkú, diplomás, városi, pénzes, független,...

2021. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
8%
Privát özön indul! 3...2...1...
2021. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ha hasonlítani kell magamat akkor arcra:

[link]


Nem vagyok ilyen sovány!

2021. nov. 26. 20:59
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Írod, ha próbálkoznának nálad, azonnal igent mondanál. Hát nem szabad, hogy ez látsszon rajtad. Az is lehet, hogy olyan társaságban forogsz, ahol mindenki így vagy úgy, de foglalt, vagy éppen nem akar kapcsolatot. Nagyon fontos, hogy ne mutasd, mennyire kétségbe vagy esve, ez elriasztja a pasikat. Még kimondottan ronda csajok is találnak társat, önbizalom kérdése az egész.

N

2021. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Ha erre hasonlítasz, akkor egész jó csaj lehetsz.

N

2021. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!