Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok egy szép nő, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy szép nő, és nem nagyon kellek egy férfinak sem. Hogyan tudnék javítani a helyzetem?

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet, hogy nem vagyok az a jó nő kategória. Adok magamra ahogy csak tudok, meg igyekszem jól öltözködni, de nem vagyok szép. Általában azt kapom a férfiaktól, hogy "Bocsi nem vagy az esetem! Mást keresek! Nem jössz be! Nem tetszel!", stb. Csak azért ez nehéz helyzet, mert nyilván én is vágynék egy társra.

2019. júl. 12. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan jó nő vagy, csak kell egy stílus váltás! Keress fel egy jó fodrászt, stylistot, sportolj, érkezz egészségesen, járj közösségbe és hidd el, lesz barátod! Hajrá! 🙂 31F
2019. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Menj fel Tinderre. Ha megvan minden végtagod (bár lehet, hogy ez sem kritérium), simán találsz valakit.
2019. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Itt majd annyi privátot kapsz, hogy még válogathatsz is. :D
2019. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Csúnya nőnél szerencse kérdése, hogy talál-e társat. Soha nem leszel szép kategória. Ez az igazság.
2019. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A saját kategóriádban keresgélsz?
2019. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nehezebb dolgod van, mint egy bombázónak (igaz, az is viszonylagos, hogy kinek mi a szép), de semmi sem lehetetlen. Nem egy dagadt és/vagy valóban csúnya lányt, nőt láttam boldog párkapcsolatban, én sem vagyok férfiszépség, de ezeken a nőkön még én is meglepődtem, hogy elkeltek. Talán valamit változtatnod kellene a külsődön, na meg a kisugárzásodon is. Tudom, hogy ez nem egyszerű, viszonylag sokszor elutasított férfiként nagyon is tudatában vagyok annak, hogy mennyire rombolja az önbizalmad a sok lepattintás, de valahogyan próbálj pozitív élményekhez jutni. Egyébként meg ha egy férfi írta volna ugyanezeket a sorokat, itt már régen ízekre szedték volna, hogy ne siránkozzon, te azért örülhetsz, hogy legalább nem rúgtak beléd még itt is.
2019. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Annyira azért nem lehet rossz a helyzet ha csak ennyit mondanak és nem beszólogatnak. Amúgy neked mi nem tetszik magadon? Testalkatod, arcod, kisugárzásod, öltözködésed?
2019. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Próbálkozz hasonlóan randáknál vagy dagadékoknál.
2019. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Mivel nőtől nem szabad megkérdezni hány kiló, így had kérdezzem meg, hogy a testtömegedhez képest hány százalék szenet kötsz meg?

32/f

2019. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a külsővel van gond, lehet, hogy a személyiségedben, a hangodban, a stílusodban, a járásodban, a mimikádban, a mondataidban-, szóval máshol van a gond. Mennyi idős vagy?
2019. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!