Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » COVID védőoltás előny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

COVID védőoltás előny a társkeresésnél lányok/nők ?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam itt egy kérdést, amiben a férfi arról panaszkodott, hogy több lány is elhajtotta, mert nem volt beoltva és oltásellenes prolinak nevezték.


Nekem 3 is van ráadásul jóféle Pfizer + egy influenza oltás. Ezzel bejövök a csajoknál lehet vele kompenzálni az előnytelen külsőt.



2021. dec. 1. 21:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Engem speciel a legcsekélyebb mértékben sem érdekel, hogy be van-e oltva vagy sem. Ő dolga, semmi közöm hozzá.
2021. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Igen! A COVID vakcina mindent kompenzál! Az előnytelen külsőt, a butaságot, a csóróságot, a kis farkat!


Ezért nem oltattam én be magam!

2021. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%

Alap.

Ha már ebben sem értünk egyet, akkor onnantól már csak rosszabb lehet.

2021. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem lenne világos, nők válaszát várom.
2021. dec. 1. 21:33
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Hátrány!!444!!!
2021. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem oszt szoroz. Nálunk a párom oltott én nem. Mi szeretjük egymást attól függetlenül.
2021. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mi az. hogy "Hátrány!!444!!!" ?
2021. dec. 1. 21:35
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem előny, de nem is hátrány az oltás.

Ha eddig nem ment az ismerkedés, nem az oltások miatt fog menni, kivéve ha valami Shreknek való szérumot is kaptál mellé.

2021. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
6-os nem volt ebből családi veszekedés?
2021. dec. 1. 21:35
 10/28 harebell ***** válasza:
78%
Az, hogy valami hátrány, nem azt jelenti, hogy az ellenkezője előny. Akik számára az oltatlanság hátrány, azoknak jó eséllyel az oltottság alap.
2021. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!