Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves budapesti férfi vagyok, bérszámfejtő, 2 szobás panelban élek, társat, később családot szeretnék. Hol lehet hasonszőrű korombeli nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán esély erre? Sportolok ( edzőterem ) és korrekt vagyok megbízható. Semmi kilengés.

2021. dec. 2. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Melóban

Edzőteremben

Baráti körben

Online


Igazából bárhol, ahol normális emberek is megfordulnak. Nem a helyen fog múlni

2021. dec. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet.Reflektálhatok rá?


1. Meló: egy 60 fős cégnél dolgozom valóban a legtöbbjük nő, de általában már családosok vagy 10-15 évvel fiatalabbak. Illetve nem érzem annyira komfortosan itt magam, hogy rányomuljak bárkire, hiszek a 'házi nyúlra nem lövünk'-re, itt dolgozni nem vagyok és külön akarom választani a magánéletet.


Az irodaházban már sok cég van, és van 1 nő aki nagyon bejön ( 3x láttam eddig ) de nem tudok róla semmit és alig néz vissza...


2. Edzőterem: járok jól sejted, de reggel ezért 80% férfiak vannak. Amúgy jó ötlet, hétvégén van hogy jönnek nők is reggel. De ott mégis milyen dumával lehetne hogy ne tűnjek komolytalannak vagy épp túl komolynak?


3. Baráti kör: véges, eléggé kicsi a társaságom nem ismerek sok embert. Tudom ez hatalmas deficit.


4. Online: próbáltam , 14 éves korom óta tehát 20 éve már. Nem jött be soha semmi, csak bénázások és egyre rosszabb a merítés...a nők pedig egyre több kanból válogathatnak.


Egyéb ötlet?

2021. dec. 2. 08:08
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Mi a gondod a fiatalabbakkal a cégednél? Egy 35 éves férfi kitűnően összeillő lehet egy 25 éves nővel.
2021. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem. Nagyon sok 25 éves iszonyatosan gyerekesen affektálva beszél, még teljesen egyetemi évek stílusban beszélgetnek. Tudom mert sok gyakornok van itt a cégnél.


Nem az én világom a stílusuk. Én nem hiszek a 10+ év korkülönbségben hiába iszonyat divatos manapság...

2021. dec. 2. 08:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba àllsz olyan nővel is aki nem diplomás, akkor tudnék valakit :) 32N
2021. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, nezd meg az 5. valaszolo mar passzolt is egy labdat, probald nem kibaszni a lasztit a stadionbol. :)
2021. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6os: írtam neki de itt sajnos rengeteg troll levelet kapok...hátha...
2021. dec. 2. 09:55
 8/19 A kérdező kommentje:
Vidéki volt aki írt. Sajnos itt helyben nincs senki aki nyitott lenne....
2021. dec. 2. 10:02
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

És a vidéket miért zárod ki?Az is lehet,hogy remekül működne a kapcsolat és az összeköltözésig kellene csak az ingázást megoldani.

Annyira nagy a távolság közöttetek?

2021. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a távkapcsolatban. Nem zárok ki senkit de budapesten lakjon. Nagy elvárás?
2021. dec. 2. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!