Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves budapesti férfi vagyok, bérszámfejtő, 2 szobás panelban élek, társat, később családot szeretnék. Hol lehet hasonszőrű korombeli nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán esély erre? Sportolok ( edzőterem ) és korrekt vagyok megbízható. Semmi kilengés.

2021. dec. 2. 08:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Legalább adj egy esélyt a dolognak! Beszélgessetek, aztán találkozzatok! Mit veszítenél vele?
2021. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

milyen dolognak nincs semmi...


A nőknek kéne esélyt adni a helyi pasiknak, de csak várják a svájci-kanadai jogász-sebész-bankárt 190 cm magassággal, milliós fizetéssel, 2-3 luxusingatlannal és hatalmas "szerszámmal"...

2021. dec. 2. 11:42
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Volt már dolgok nővel ? Nem fizetős szolgálatáskent hanem normális úton ? Ha nem, akkor valami baj csak van veled 35 évesen… 14 eves fiuknak is volt már baràtnőjük! 21 évvel vagy csak lemaradva!
2021. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Megértem,hogy ellene vagy a távkapcsolatnak,de vannak távolságok amik áthidalhatók,autópályán gyorsan eljutsz sok helyre.
2021. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Csak drága a benzin és a gázolaj
2021. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Budapest? Minden 2. nő budapesti az összes társkeresőn. Ha mondjuk egy kelet-magyarországi zsákfaluban próbálnád ugyanezt mondjuk ácsként vagy olyan munkával ahol kb 2% nő van a cégnél, akkor talán még érteném is a dolgot.
2021. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szintén 35 éves bérszámfejtő nő vagyok budapesti ingatlannal, de nem rég gyantáztattam le a hasamról a szőrt. Bár előbb olvastam volna a kérdést.
2021. dec. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

12# Egyik barátomra sem igaz a leírás, mégis mindegyikőnk évek óta párkapcsolatban él, többeknek nem első komoly kapcsolat.


Hogyha mindenki képes rá, csak te nem, vajon elgondolkozol rajta, lehet veled van a probléma? Lehet szidni a nőket, hogy milyen gonoszak, mert nem téged választanak, ugyanakkor annak oka van, miért történt így. Írásodból nagyon látszik, hogy személyiségeden is bőven van mit fejleszteni.

2021. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-as mindenki képes rá csak én nem? Jó lehet álomvilágban élni. Fel kéne talán ébredni...
2021. dec. 11. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!