Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten chatelek, ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten chatelek, ismerkedek egy pasival azonban ő soha nem kérdez rólam visszafelé semmit, csak a munkám iránt érdeklőtt egyszer, normálisan beszélgetni nem lehet vele, csak szexre hajtana?!

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 19:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Olyan érdekes hogy eddig egy két ismerkedést chaten leszámítva, valahogy mindig találtunk egy közös témát, vagy érdeklődtek rólam is, vissza felé is kérdezgettek, érdeklődtek irántam minden téren. Vagy például ha bele kezdtünk egy témába annak lett folytatása oda - vissza.

Itt semmi csak egyszerű, tört válaszok. Jól gondolom hogy csak szexre hajt a férfi?

2021. dec. 3. 19:53
 2/14 A kérdező kommentje:

Javítás:


Olyan érdekes hogy eddig egy két ismerkedést chaten leszámítva, valahogy mindig találtunk egy közös témát más pasikkal. Volt netes társkereső oldalről olyan pasi természetesen aki 3 mondat után megszűnt a kommunikáció erre írtam az egy-két esetet leszámítva, egyébként mindenkivel jól el lehetett beszélgetni ismerkedés folyamán még akkor is ha később nem jöttünk össze. ***

2021. dec. 3. 19:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem a csajok teszik sokszor ugyanezt. Szerintem ott sokadik vagyok. Ennél idegesítőbb ha legalább 3szor írok le valamilyen lényegesebb információt magamról és mégsem emlékszik rá. Az ilyen beszélgetéseket rövidre zárom. Egyet jegyezz meg ,kérlek!! Mai világban mindkét nem önállóan is életképes. Nem kell öles fát hasogatnia egy nőnek,hogy ne faggyon meg. Ezért aki nem hozza azt az érzést, főleg neten azt hagyd. Soha semmit ne erőltess.
2021. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# ma 19:58


Hiába beszélgetünk, ha próbálok felhozni egy témát egyszerű válasz rá érkezik, de semmi más. Azt se kérdezte meg egyszer se hogy pl hogy vagy, ilyen alap dolgokat, semmit.

2021. dec. 3. 20:00
 5/14 anonim válasza:
70%
Sajnos valószínű hogy nem komolyan gondolja, vagy csak szexre kellesz neki. Elég szomorú dolog, de az se jobb mondjuk, ha pár órával előtte mondja le vki a randit olyan kifogással, hogy csak fogom tőle a fejem. :D Szerintem keresgélj tovább, akkor legalább lesz esély arra, hogy olyan valakit találsz, aki valóban szeretne téged megismerni.
2021. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem vesz komolyan, nem érdekli hogy mi van veled.

Felejtős a pasi.

Keresd, aki érdeklődik ...

2021. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
4es!! Unalom űző vagy csak!! Nem akar tőled semmit,maximum szexet. Napi beszélgetést te kezdemènyezed?? 19:58
2021. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 20:03


Igen általában én kezdeményezem a beszélgetést próbálom fenntartani valahogy. Válaszol, de nagyon tömören és egyszerűen semmit nem kérdez vissza ezt nem értem miért?!

2021. dec. 3. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
8as!!!Nyers és őszinte leszek építő jelleggel. Nekem ismeretlenűl is szimpatikus vagy... csak pozitív megérzéseim vannak rólad. De kimondom, súrolod a szánalom kategóriát, nem kellessz neki-sajnálom ez van. Gyáva megírni. Utolsó lehrtőséged: 2 napig ne keresd. Majd vágd oda neki,ha te nem keresed akkorő miért nem,vagy egy töketlen gerinctelen pasi aki nem mer őszinte lenni?? 19:58-20:03 amúgy FF35
2021. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Ne eroltesd, tenyleg csak baratkent valaszol.

Lehet belenne szexbe, ha felhozod, csak legyen uriteni valoja.

Keresd aki megbecsul es erdeklodik folyamatosan

2021. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!