Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akik azt írják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik azt írják hogy a nőknek chad, gigachad kell, pontosan mit értenek ezalatt?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha azok akik ezeket írják, megpróbáltak volna létrehozni egy központi férfi ideált, amire minden nő ácsingózik, és ehhez az ideálhoz hasonlítják a többi férfit.


Csak az a gond, hogy a szépség, vonzódás teljesen szubjektív...azaz egyéntől függő.


Mert a barátnőim szerint majdnem minden pasim kifejezetten ronda volt akikkel jártam, vagy legjobb esetben is csak átlagos. Akiket meg ők vonzónak láttak, azokat én láttam rondának, vagy átlagosnak.



Tehát pasiból is sok mindenkinek más jön be. Van olyan nő, akinek a kopasz, kigyúrt állatok jönnek be, van, akinek a szépfiúk, másnak a mackós, szakállas férfiak, vagy a törékenyebb, vékony művészalkatok, stb.


Tehát mit kell érteni ezalatt a bizonyos chad alatt? Valaki elmagyarázná? :)


25N



2021. dec. 5. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%

Azt értik ezalatt, hogy a nők ilyesmi pasira vadásznak:


[link]

2021. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Lehet gigachad a kopasz, férfiasan jóképű, tetkós, szakállas, kicsit "rosszarc" (keménynek tűnő), illetve a szőke hajú, kisfiúsan jóképű, higiéniára és öltözködésre nagyon adó, mindig frissen borotválkozott kölyökképű srác is. Egyrészt a külső nem határozza meg a személyiséget, mindkettő lehet tökös, jó dumás, jó kiállású férfi. Másrészt mindkettő fajtának lesz közönsége a nőknél, mert mindketten jól kinézőnek számítanak bizonyos nők szemében.


Szóval nem ezt jelenti a (giga)chad, nem egy konkrét kinézet típust takar. A chadségben benne van a személyiség, önbizalom, viselkedés és közvetve az anyagiak is.

2021. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Életemben nem hallottam még ezeket az újkeletű, kreálmány szavakat! :\
2021. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
hiaba magyarazod nekik, rosszabbak mint a laposfoldhivok.
2021. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

3. Ez azért van, mert nem olvasol angol nyelven fórumokat, redditet, illetve nem vagy benne ebben (az első sorban angol nyelvű) internetes szubkultúrában.


Mondok neked ezeknél sokkal nagyobb utóbbi időben kitalált kamu kreálmány szavakat is: pánszex, demiszex, hebefília, efebofília. Sokan mégis hisznek ezek létezésében is.

2021. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Demiszexuális vagyok, puszillak #5-ös :D
2021. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
6os csak nem a finomsagos pedo incel?
2021. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
*5os bocsanat
2021. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Pénz & sárm kell😎
2021. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Stílus, humor, pénz. Ezzel a hárommal már a férfiak felső 15-20%-ában vagy, ami a nyomi, buta, ronda, ruppótlan incel szerencsétlenségek szemében már a mega-giga-ultrachad kategória, az elit klub, ahová ők soha nem fognak bejutni, és akik az ő sikertelenségük fő felelősei.
2021. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!