Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek, hogy élet-halál uraiként a sok érdeklődő közül választanak egyet?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon max. érdeklődtek egyszerre irántam, 3 személy volt. Egy régi lány, akivel rövid kapcsolatban voltam, de róla kiderült, hogy kapcsolatban van, és benéztem, hogy szingli, tehát végül is nem érdeklődött, csak azt hittem. Egy tinderes nő, aki hetekig húzta a fejem, amúgy már nem is tinderen beszéltünk, hanem teljes nevet felvállalva máshol, végül közölte, hogy mégsem kellek neki. Sokáig vizsgákra hivatkozva hanyagolta a talit, de biztosított, hogy ha vége, akkor uccu neki (így!) talizni, persze nem lett belőle semmi. (Ezenfelül is elemezhetném a tinderes nőket, mennyire nemhogy válogatósak, hanem inkább hanyagok, de hagyjuk.) És végül egy kolléganőm, akivel lett valami, de pár hónappal később szakított, meg azalatt is furcsa volt. Örültem neki, hogy az előző kettő lekopott, így csak vele foglalkozhattam, de mondhatni háromból semmi.

Eközben ha van egy nő, akkor érdeklődnek iránta sokan, és szabadon választhat. Ez az az érzés, amit a férfiak döntő többsége sosem fog átélni.


2021. nov. 25. 21:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Meg szülni se fogsz. 🤷‍♂️
2021. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Jó 😏👠💄💍👑
2021. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Milyen érzés, ha azért léptetnek előre a munkahelyeden, mert férfi vagy, és nem mesz el szülni?


Milyen érzés több fizetést kapni ugyanazert a munkáert, mint a nők?


Milyen érzés, hogy lehet családod úgy, hogy nem kell visszavetni a karrieredet gyerekenként évvel számolva?


Milyen érzés, hogy lehet egyszerre családod és karriered?


Milyen érzés állandóan mást hibáztatni a saját sikertelenséged miatt?

2021. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%

Én azt szeretem hogy a legjobbképűbb pasik között tudok válogatni pl a tinderen is.Ha nem tetszik,nézek másikat.Sok jó pasit ismertem már innen, volt köztük több külföldi is.Ők izgalmasabb férfiak, mint sok besavanyodott itteni pasi.

24L

2021. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%

"Milyen érzés több fizetést kapni ugyanazert a munkáert, mint a nők?"


forrás? 😏

2021. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

1. Nemhogy nem léptetnek elő, de női főnökeim vannak 7 éve (igen, hárman váltották egymást, mindig nő jött). A szülés a magánügyük, van, aki szingli, van, aki asszem kapcsolatban van (mivel már nem a főnököm, nem tartom vele a kapcsolatot), de neki sincs gyereke, mert nem akar, aminek nincs köze se a pénzhez, se a karrierhez.

2. Nem kapok többet, sőt, később kezdett kolléganőm többet keres, mint én. De azonos időben kezdett kolléganőmről tudom, hogy ugyanannyit kerestünk az első naptól kezdve.

3. Nincs karrierem, értsd már meg. Férfiak sem macsó vállalkozók, akik dúskálnak a pénzben. Viszont ha háború van, mehetek a frontra meghalni. Az útépítők között csak férfiak vannak, bányában is. Az ő kormos sorsuk valahogy nem számít.

4. Nem tudom, milyen érzés, mert nincs családom, és nem is lesz, ha a nők ennyire állhatatosak.

5. Rossz érzés, de a kérdés nem csak rólam szól. Ha épp kapcsolatban lennék, akkor is feltenném ezt a kérdést, csak épp nem érdekelne annyira.

2021. nov. 25. 21:17
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert a nőknek sokkal több forog kockán.


Ha egy pasinak rossz randija van, az azt jelenti, hogy nem kefélhet, esetleg összetörték a pici szívét.


Ha egy nőnek rossz randija van, az általában nemi erőszakot, sunyiba bedrogozást, esetleges nemkívánt teherbe esést, emberrablást, de akár gyilkosságot is jelenthet.

2021. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7: ne túlozz már, ezek egyre nevetségesebb érvek. Ha csak az a rossz randi, amik tragédiákkal végződnek, akkor nem tudom hogy léteznek olyan nők, akik mondjuk 10 év alatt túl vannak öt 2-2 éves kapcsolaton, ahol soha nem volt bántalmazás. Mégis a 2 év egyrészt soknak tűnik, másrészt felvet problémát, hogy miért csak annyi, és hogy meddig húzza ezt, keresi az igazit és hogy lehet, hogy 10 év alatt 5 sem volt az.
2021. nov. 25. 21:22
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

"Eközben ha van egy nő, akkor érdeklődnek iránta sokan, és szabadon választhat. Ez az az érzés, amit a férfiak döntő többsége sosem fog átélni."

Ezt a nők többsége se éli át.

2021. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Az útépitő munkásnak ugyanugy megvolt a lehetősége arra, hogy tanuljon! Ja, hogy nem tette???? Hát igen.... ! Gondolom erről is a nők tehetnek
2021. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!