Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhódítani?

Figyelt kérdés
A kiszemeltem vezető beosztásban dolgozik ott ahol én, 50 körüli és nagyon jó pasi. Emellett mindenkivel közvetlen és kedves. Sajnos van barátnője, jóval fiatalabb nála (nálam is pár évvel) és szép, de tudjátok mit? Teszek rá! (anyázó kommentek nem kellenek) Jobb nőnek tartom magam, tapasztaltabbnak, a barátnő ez a tipikus cuki jókislány, szerintem elég visszahúzódó, mimózának néz ki, nem is értem egy ilyen kaliberű pasi mit eszik rajta. Mennyire lenne gáz, ha rástartolnék? Eddig alapszabály volt nálam hogy házinyúlra nem lövünk, de ő annyira nagyon nagyon...
2021. dec. 6. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
megmutatod a mű melledet ribike
2021. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs műmellem!
2021. dec. 6. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te magadtól, hogy ócska ribizlik csinálnak ilyet, a "mennyire lenne gáz" részt tehát hagyjuk is.

Mi a tulajdonképpeni kérdésed?

2021. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kockázattól tartok, kirugatni mégsem akarnám magam. Tehát valami jó taktika kellene a csábításra.
2021. dec. 6. 16:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem is értem egy ilyen kaliberű pasi mit eszik rajta"

lehet, hogy ő nem számító, hátulról támadó alak, mint te

2021. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki békét! Keress mást!
2021. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért van egy olyan érzésem, hogy ezt a kedves kérdést megint nem egy nőnemű illető írta ki.... Khmmm....


Szóval a lényeg: nők nem fogalmaznak így. Bocsi. Kamu vagy.

2021. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akárhányszor meglátom, elönt a forróság. Elképzelem ahogy egymásnak esünk a mosdóban, a liftben vagy az irodájában. Mégis hogyan verjem ki a fejemből? Két probléma van: az egyik hogy a főnököm, a másik hogy úgy tűnik szereti azt a lányt (bár hogy mit eszik rajta, nem értem). Abban bízom hogy a vezető típusú férfiak könnyen csábulnak.
2021. dec. 6. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas
2021. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a barátnő írta ki a kérdést annak a nőnek a szemszögéből, akire féltékeny. Vagy ha nem féltékeny rá, akkor viszont élvezi, hogy más nők csorgatják a pasijára a nyálát, mert így tudja, jó pasija van.
2021. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!