Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az utóbbi időkben miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időkben miért lett ennyire kevés őszinte nő?

Figyelt kérdés

Régebben, ha nőkkel beszélgettem, akkor amit mondtak, azt is lehetett rajtuk tapasztalni. Most már, ezt nagyon ritkán látom. Volt egy kapcsolatom, aminek vége lett és egy kis gyászidőszak után, nekiálltam kitölteni az űrt. Találkoztam jó pár lánnyal. Egy részük régről volt barát, haver, egy részük új ismeretség volt. Nem szándékoztam egyből kapcsolatot találni, egyszerűen próbáltam kizökkenteni magam és felejteni.

Szóval, beszélgettem. Sokat, sok dologról. És egyszerűen női oldalról, mintha képtelenek lettek volna az őszinteségre. Hogy érthetőbb legyen, pár ezzel kapcsolatos témát is hoztam.


Az elvárásokról való beszélgetések voltak a legdurvábbak. Minden nő, kivétel nélkül, valami szirupos szöveget mondott, amitől nagyon jónak tűnhettek, de ebből alig volt valami rájuk igaz. Pl. volt, aki előadta, hogy neki az átlagos alkatú srácok jönnek be, nem bírja az izmos srácokat, majd kiderült, hogy mindhárom komolyabb kapcsolata izmos sráccal volt. De, az is teljesen alap volt, hogy sok nő mesélte, hogy nem szexkapcsolatot keresnek, nekik az nem való, de mégis ilyenekbe mentek bele.


Az, hogy mit tapasztaltak társkeresés terén, szintén egy óriási hazugságtömeg volt. Simán előadták, hogy mennyire rossz pasik vannak. Majd ugye, kiderült, hogy mégiscsak voltak szexkapcsolatok, ezek szerint annyira rosszak nem lehettek. Ráadásul, többségük minimum 3-5 pasival beszélt ismerkedési szándékkal egyszerre. Nem érzem úgy, hogy ez annyira rossz arány lenne. Idővel, ahogy mondjuk közös ismerősök is szóba kerültek, kiderült, hogy mégsem olyan rosszak a pasik, mint ahogy az elején lefestették őket.


Akkor a kapcsolatokat meg sem említeném. A saját kapcsolataimban is teljesen alap volt, hogy a nők hazudtak és más férfiaktól is sorban hallom ezeket. Persze, a férfia kis kamuznak, de átlagban most már furcsa mód azt látni, hogy ők jóval kevesebbet, kapcsolatban főleg.



2021. dec. 7. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem lettek kevesebben! A témát sem értem, ha te nem voltál ezeknek a nőknek potenciális partner, akkor fájóan őszinték voltak, vagy éppen lélekápolási céllal téged kíméltek...
2021. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően őszinte ember van kevés. De ez nem is csoda, mivel a világunk bünteti az őszinteséget, a becsületes út pedig messze-messze a legnehezebb (és legdrágább) az összes közül. A képmutató, a hazug, a stiklis, "az ügyeskedő" és az opportunista sokkal könnyebben és olcsóbban fog előrébb jutni, mint az őszinte-becsületes - kvázi balek - ember.
2021. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha biszex lennél, és mindkét nemmel ismerkednél, hihető is lenne.
2021. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Hiszek neked , hasonlóak a tapasztalataim.
2021. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Jajj már megint te vagy? Ezt már egyszer végigolvastam a napokban.


Elmehetnél magándetektívnek, hogy így tudod, hogy vadidegen nők mikor, hol mit, miért hazudtak, kive csalták meg a pasijukat.


" Pl. volt, aki előadta, hogy neki az átlagos alkatú srácok jönnek be, nem bírja az izmos srácokat, majd kiderült, hogy mindhárom komolyabb kapcsolata izmos sráccal volt. "


Mert ha neki bejöttél átlag testtel, miért hencegett volna az izmos pasijaival? AKkor meg amiatt hisztiznél most.


"Többségük minimum 3-5 pasival beszélt ismerkedési szándékkal egyszerre."


Azért mert valaki három pasival beszélget egyszerre, nem azt jelenti, hogy abból lesz is valami. Szerinted a 3 pasi fejenként, nem beszél 3 másik lánnyal? Elárulom, hogy de.


"sok nő mesélte, hogy nem szexkapcsolatot keresnek, nekik az nem való, de mégis ilyenekbe mentek bele."


Ezt megint csak tudod vadidegenként, hogy utána kivel járt össze dugni. Nem is értem minek foglalkoztál még velük.


Nem mondom, hogy nem hazudik egy csomó nő, de a te viselkedésed is iszonyatos red flag.

2021. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Valamelyest atèrzem, akikkel találkozom mintha teljesen más dimenzióban èlnènek, elvannak a saját kis vilàgukban , saját maguk is máshogy mérik fel, minket is , kapcsolatokat is , és ha próbálod őket visszahozni a földre, nem èrtik , vagy nem tudnak , de nem is akarnak mit kezdeni a "közös" valósàggal


Nekem van egy olyan is , hogy ha többen ugyanazt gondoljuk a lány nem , mèg úgy is az Aliz csodaorszàgban megy

2021. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Gondolkodj el azon, hogy a férfiak milyen viselkedése vezetett ahhoz, hogy a nők már nem mernek őszinték lenni.
2021. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

7.


Ez a "még az adott 'negatív jellemző' - a kérdés baromságaitól tekintsünk el, általánosságában értve - is a másik csoport miatt van" logika nagyon nem helyes, ilyen elven minden csoport kidumálhatná magát az összes esetben "mi azért vagyunk ilyenek, mert a másik fél olyan" hozzáállással. Esetleg a "körülmények áldozatai vagyunk" - ezt bíróságon szeretik is páran felhozni, ami nagyon-nagyon sok etikai kérdést vet fel.

2021. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Nőként vagyok úgy vele, hogy úgy veszem, mindenki hazudik, és nem ismerkedem. Ezt ajánlom neked is.
2021. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

A mindenki hazudik az nem úgy igaz, hogy nem őszinte és becsületes, hanem úgy, hogy tényleg mindenki mindig hazudik és régen is mindig hazudott, már az ókori rómában is.


Az őszinteség (ami a szívemen a számon) egy lúzer viselkedés, mert igazán senkit nem érdekel, hogy mi a szrt gondolsz dolgokról, ezzel nemigen lehet népszerűséget szerezni. A becsületes viselkedés meg többnyire arról szól, hogy igyekszel úgy viselkedni, ahogy mások elvárják. Ez se célszerű, mert attól meg boldogtalan leszel.

2021. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!