Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is észrevette, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy az utóbbi időkben a barátság extrákkal, szexkapcsolat és társai mennyire népszerűek lettek, népszerűbbek mint egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
újra kikerültem a párkeresés piacára és azzal szembesülök állandóan, hogy a férfiak nem akarnak egyszerűen elköteleződni, ennek mi az oka?

2020. jún. 29. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Valóban népszerűbbek lettek
Egyáltalán nem lett népszerűbb
52 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem csak "a férfiak" nem akarnak, a nők közül is egyre többen - és milyen helyesen teszik. Nem hisznek az emberek már a mesékben. Ez már nem az a világ.
2020. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem vettem észre mert nem azt keresek.
2020. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én sem azt keresek, de mindig olyanokba futok bele, akik nem akarnak elköteleződni és már eléggé feltűnő. Ennyire megváltozott volna az értékrend? Egyébként több ismerősöm is panaszkodott már erre...
2020. jún. 29. 22:22
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

3.


Megváltozott, a régi rossz értékrend új rossz értékrendre cserélődött. Mert ne hidd azt, hogy a "régi értékrend" annyira jó lett volna. Ha az lenne, akkor nem tűnne el szépen lassan, ilyen "új" formákkal (amik nem jók, de nem is rosszabbak), válna rengeteg ember örök szabadúszóvá. A többségünk vagy a szüleink szar házasságait látva nőtt fel (van olyan itt akinek a szülei nem váltak el, vagy nem valami pocsék házasságuk van amit kényszerből tartanak fent?) vagy alapból elvált szülők nevelték őket. Ennyit a régi értékekről.

2020. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy szűk réteg privilégiuma akik szerencsések de telhetetlenek. Azok viszik a piacot, aki pedig hoppon marad az ugyanilyen szexkapcsolatról számol be de az kamuzik hisz nem akar ciki lenni ugyanakkor ilyen szex partnert nem kell pofavizit gyanánt vinni ilyen olyan társaságba
2020. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal több szabadságot és szabadidőt ad, mint egy párkapcsolat, kölcsönösen elégítitek ki egymás vágyait, miközben a tanulásra/munkára is tudtok koncentrálni. Ilyen szempontból tiszta haszon és nem csak a férfiak akarják jobban, mivel nyilván egy kapcsolat 2 emberről szól, még akkor is ha csak szexkapcsolat. Olyanba meg nem megy bele egy nő, amit nem akar.
2020. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Senki nem találta el a fentiek közül. :)


Ahogy lecserélnek egy telefont évente, vesznek egy új cipőt miután elhasználják és kitapossák úgy váltogatja a partnerét is a fogyasztói társadalom embere. Itt már mindenki kevésbé ragaszkodik mindenhez: ha nem kell a régi, felmegyek Tinderre, húzok párat jobb-balra és nesze, új és izgalmas. Nincs tétje ha elvesztem az előzőt, mert minimális efforttal lesz új. Ehhez hozzájön az is, hogy akinek erre igénye van annak érzelmi kötődésre nem igazán. Ezekkel a tényezőkkel kapod meg azokat az embereket, akik cserélgetik egymást mint egy használt rongyot anélkül hogy bárki bárhova mélyülne vagy megismerné a másikat.


Lehet megcáfolni.


22l

2020. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Attól függetlenül, hogy 10 éve boldog párkapcsolatban élek én sokkal több értelmét látom a szexkapcsolatnak amíg nincs meg a tökéletes pár. Semmivel nem jobb az alibikapcsolat csak hogy legyen valaki. Abszolút semmi rosszat nem látok abban ha valaki nem megy bele egy alibi langyos fosba hanem inkább kalandozgat amíg nincs meg az igazi aki tényleg megfogja. A boldog, hosszú kapcsolat titka az, hogy olyannal legyék akit imádsz, akiért odáig vagy. Amíg ez az ember nincs meg nem kell belemenni egy langyos járogatásba csak hogy legyen valaki.
2020. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Sok csalódás, de az ember szeretné jól érezni magát, társaságot. Én ezzel úgy vagyok, hogy barátkozok és akivel egy szinten vagyok, azzal egy ideig elvagyok érzelmileg testileg. Aztán majd jön más. Nekem azonos nemű is megfelel, persze szex nélkül, de sokkal nehezebb találni. Így marad a kézenfekvő barátság extrákkal.
2020. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
#7: Nem feltétlenül csak erről van szó. Ha nem találok eléggé hozzám passzoló nőt, akkor miért menjek bele egy féltékenykedő, hisztis és egyéb dolgokkal teleszórt kapcsolatba? Akkor már inkább maradok a szexkapcsolatnál.
2020. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!