Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Tényleg akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tényleg akkora hátrány a mai világban ismerkedésnél, ha egy 30-as férfi nincs jelen semmilyen közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Már több ismerkedésem elhalt mert nincs sem instám, sem facebookom, és akivel ismerkedtem hölgy kijelentette, hogy csak ott hajlandó beszélgetni. Én meg csak ezért nem vagyok hajlandó csinálni profilokat magamnak.


Már kezdem magam valami csodabogárnak, vagy boomernek érezni néha, mikor ez miatt pattintanak le.



2021. dec. 9. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Inkább előny számomra. Nekem is csak facebookom van, de az is kvázi kényszerből... 25N
2021. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Akkor hol beszélgetnétek ismerkedéskor?
2021. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

magadnak gerjeszted a problémát, csinálj egy tök átlagos gagyi profilt ahogy

az 1. írta! Nem kell túlzásba vinni!

Szívesen!

2021. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Mutasd meg neki a profilod gyakorin!
2021. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs fb profilom. Barátnőmnek van - 5 éve nem használja, csak messengerezik.

Miért lenne ez hátrány? Akarsz te olyan emberrel lenni, aki követeli, hogy legyen fb profilod? Szerintem nem.

2021. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Azzal van baj, akinek szempont párválasztásnál..:DD
2021. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Férjemnek ugyan van fb profilja, de nem tudja a jelszavát se 😅
2021. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha sokaknak könnyebb lenne úgy az ismerkedés, olyam hatalmas nagy dolog lenne csinálni egyet? Nekem sincs kinn kb semmi.
2021. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kint még profilképem sem, mégis jobb üzenetküldésre használni mint a Tinder saját csevegőjét, mert:

- ingyen is van visszajelzés, hogy látta

- lehet képet küldeni (ne dick pic-re gondoljatok)

- a Tinder gyakran bugos: nem jelzi az üzenetet, vagy késve küldi vagy néha el sem küldi.

2021. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább előny.
2021. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!