Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak a személyes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a személyes társkeresési lehetőségekre vagy próbálkozzak online még akkor is, ha a mentális egészségemnek nem tesz jót? 28 L

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy volt egy elég depressziós időszakom, meg egy szar kapcsolat, ami szintén tinderes ismeretség volt, és most több hónapot azzal töltöttem, hogy az önértékelésemet javítottam, rendszeresen sportolok, fogytam stb. Egy csomóan megdicsérnek (főleg nők), hogy jól nézek ki. Most már azt hittem készen állok az online ismerkedésre, de 2 nap után most volt egy mentális megborulásom kb. a dologtól. Úgy érzem, hogy az egész egy húspiat,mindig ugyan azokat a köröket futom mindenkivel, mintha mindenki ugyan olyan lenne, és senkiben sem lehetne megbízni. Eléggé egyedül vagyok, és szeretnék már párt, de úgy érzem az online tér nagyon megborít mentálisan. Várnom kéne még az online ismerkedéssel, vagy nőként most szólítsak le pasikat? Fogalmam sincs, hogy mi más lehetőség lenne, amivel nem égetem le magam. A személyes ismerkedést preferálnám, de a kovid miatt alig lehet valahova menni, meg nem nagyon vagyok az a típus, aki idegenekkel tudna flörtölni. Mit lehet ilyenkor csinálni?

(egyébként nem tartom magam csúnyának, vagy rossz természetűnek, de valahogy mégis azt érzem, hogy mindig mindenki többet várna, mint amit én adni tudok egy kapcsolatban,amitől egy szarnak érzem magam)



2021. dec. 10. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban csak én pasi vagyok! Amúgy azt tudom neked tanácsolni,hogy előbb fogadd el magad és csinálj olyan dolgokat ahol pozitív visszajelzést kapsz ettől jobb lesz az önbizalmad és a kisugárzásod! Online nem lehetetlen de nem egyszerű, beszélgess 1-2 napig és nyugodtan kezdeményezz nincs veszteni valód aki ezmiatt elítél azzal amúgy sem érdemes foglalkozni! Egyik ismerőst is a barátnője szedte fel látta,hogy bátortalan és szó szerint a nő ment oda a sráchoz kezdeményezni ! :)
2021. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából lenne egy srác aki tetszik, csakhogy munkatárs, és ciki lenne utána vele együtt dolgozni, ha visszautasít. Bár nem vagyunk olyan nagyon szoros munkaviszonyban, meg nem is felettes, csak így próbálok racionális maradni. Az önértékelésem meg nem értem miért nem javul, mert ha a tükörbe nézek nem látom magam rondának, meg sokat változtam a sport miatt. Azt hittem így már lesz önértékelésem, de a jó adottságaim ellenére is úgy érzem, hogy szart sem érek. Mintha nekem nem lenne kisugárzásom, másoknak meg az van. Bár lehet a kisugárzás az önbizalomból jönne :,D
2021. dec. 10. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy türelem kell és semmit ne vegyél magadra. Aki nem megfelelő, azt törlöd, tiltod, semmi energiát ne fektess bele. Majd jönni fog a megfelelő. De nem két nap után :D Ezt nem is tudom, hogy gondoltad :)
2021. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom,múltkor 6 hónapig voltam fenn. Randiztam egy csomó emberrel, de mindből valahogy szarul jöttem ki. Vagy nekem nem tetszett, vagy nem akart komolyat az illető. Volt itt minden. Aztán most szerintem 2 nap után már kijött rajtam a pánik, hogy megint az lesz, mint amikor hónapokig ezeket a köröket futottam, de nem találtam semmit.
2021. dec. 10. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalán vagyok a dolognak. Évek óta fent vagyok a Tinderen, egyetlen randim sem volt, a beszélgetéseket is meg tudom számolni egy kezemen. A Facebook társkereső meg az összes többi netes oldal ugyanez. Nincs más lehetőségem, pontosabban sehol sem tudok ismerkedni, a neten meg nem vagyok elég jóképű egy embernek sem. Bocs, nem a kérdésre válszoltam, csak én meg ezeket a köröket unom... fejre is állhatok, sosem tudom meg milyen egy randi, vagy milyen egy másik embert páromnak/barátnőmnek szólítani. 31/F
2021. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én megpróbálnám veled az ismerkedést, én is kezdek belefáradni, de alszom egyet vagy valami, mert nagyon szeretném már én is megtalálni a párom.

30f

2021. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is veled korú vagyok, ugyanezt érzem. 3 szó váltás után eltűnik a pasi, talált fiatalabbat, könnyebben kaphatót f.sztudja, pedig nem is egy Adonisz és mindenkivel ugyanaz ismétlődik meg, pedig csinos igényes lány vagyok.
2022. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta, kérdező?
nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!