Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a pasi nem kérdez tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi nem kérdez tőlem semmi személyeset akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Mindig kedves viccelődik de nem kérdez az életemről, terveimről...

Munka miatt vagyunk kapcsolatban.


2021. nov. 7. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg.
2021. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Vagy csak nincs annyi eq ja hogy tudja hogyan kell egy nőnel puhatolozni.

De ha be akar nálad vágodni es futtatja magát az jo jel.

2021. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van neki eq-ja nagyon értelmes intelligens...
2021. nov. 7. 13:58
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
3.akkor csak te nem érdekled.
2021. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha meg akar nevettetni és jó színben próbálja feltüntetni magát, akkor érdekelheted. Amiatt nem érdeklődik, mert leköti, hogy magát futtassa, a kettesnek igaza van.
2021. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Munka miatt vagyunk kapcsolatban."


A munka is benne lehet esetleg. Sokan vannak akik inkább hagynak valakit "elúszni", mert soha nem keverik a munkát és a magánéletet, nehogy szakítás esetén baj legyen belőle!

2021. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló szituban. Nagyon nehezemre esett, de elfogadtam, hogy valszeg nem érdeklem. Nagyon kedves férfi, meg néha viccelődik, de sosem kérdezett személyes dolgokról, én néha nagyon óvatosan vettettem fel személyes dolgokat, mármint kérdeztem, pl van e gyereke, társa , de gyorsan rövidre is zárta, és szinte kikerülte a kérdést,nemhogy visszakérdezett volna. Holott a másik kollégánőmmel szoktak ilyenekről beszélni tudtommal.

Szerinted engedd el te is ezt,fogadd el, hogy nem érdekled.

2021. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Kicsicsillag.Én nős vagyok és a munkahelyen elpoénkodunk a lányokkal és egymással.

Ez még semmit se jelent.Az idő mindenkinek jobban múlik,ha nem buvalb..ttan csak néman dolgozik .

Ennyi.

2021. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezernyi tényező lehet, amiről nem tudunk.

Az sem mindegy, hogy hány éves. Mert hiába adja valaki menőt, ha valójában tapasztalatlan. Ha idősebb, akkor lehet, hogy 10 éve nem randizott, mert volt egy hosszú kapcsolata.

Legfeljebb abból tudsz valamire következtetni, hogy többet van-e a te társaságodban, mint másokkal.

2021. nov. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért nem kérdez mert ő maga céltalanul éli az életét és ha vissza kérdeznél akkor lehet mélyen elcsodálkoznál mennyire nem érdekli ez por élet..
2021. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!