Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiaknak miért fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiaknak miért fontos, hogy diplomás legyen a nőjük?

Figyelt kérdés

Jó, nyilván van akit a családja kényszerít, mert náluk alap, mert értelmiségi, zsidók.

Sokan vannak akik egy jó diplomás, azaz jól kereső csajban látják az anyagi biztonságot maguknak.

Meg gondolom van akinek trófeaként kell a DIPLOMÁS/DOKTOR nő, mert ő maga buta, de pénzes, vagy később olyan pályára készül, ahol a diplomás feleség kel, nem a rúdtáncos, vagy Tesco eladó.


Na de aki nem tartozik az első 3-ban, azoknak minek?


2021. dec. 13. 03:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
56%

#9 Szia 37F incel!

1. Ki hisztizik itt rajtatok kívül?

2. Miért ne nézelődhetne bárki bármerre, ha onnan is talál párt?

2021. dec. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

9.-re.


De mik a szintek?

Mert pl. rokonom alsós tanító, a neje 3X annyit keres, mint egy neves fodrászat alkalmazottja. Érettségije sincs a nőnek.

Hugom volt osztálytársa villanyszerelő-karbantartó egy gyárban. Dupláját keresi, mint a körzeti orvos barátnője.


5.-re.


Tesco-t nem ismerem, de a LILD-t igen, el nem hinnéd mi fizu van ott! Több, mint amit én most, pályakezdőként kapnék a diplomámmal.

2021. dec. 13. 04:46
 13/33 anonim ***** válasza:
Előzőm a #11-nek szólt
2021. dec. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

12.-re.


Mi baj?

2021. dec. 13. 04:49
 15/33 anonim ***** válasza:

#13


Nem találtok ki még a cigánytelepről sem senkit, nemhogy bárhonnan.

2021. dec. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem teljesen értem mire gondolsz, kifejtenéd?


#14


Nem arról van szó, hogy valakinek van-e diplomája vagy nincs, hanem hogy amint mondtam valami alapján szűrni kell. Lehet jól keres a villanyszerelő is, de ha nem vagyunk azonos szinten értelmileg, akkor tök mindegy, hogy mennyit keres. Ha ezért szűrő a diploma. De tisztelet a kivételnek, de azért általában sokat elmond az emberről az, hogy 8 osztálya van, meg az is ha diplomája.

2021. dec. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

18.-ra.


"Nem arról van szó, hogy valakinek van-e diplomája vagy nincs, hanem hogy amint mondtam valami alapján szűrni kell. Lehet jól keres a villanyszerelő is, de ha nem vagyunk azonos szinten értelmileg, akkor tök mindegy, hogy mennyit keres. Ha ezért szűrő a diploma. De tisztelet a kivételnek, de azért általában sokat elmond az emberről az, hogy 8 osztálya van, meg az is ha diplomája."


Volt komolyzenész barátnőm. Olyan volt, mint a Dr Csont. A zeneszerzőkről, a műveikről, a komolyzenei hangszerekről A-Z mindent tudott, de az élet olyan dolgaival nem volt tisztában, hogy néha azt hittem, hogy autista.

Meló miatt, 1X vagy 9 órát ültem egy kocsiban egy IT-s sráccal. Konkrétan 1 szót sem értettem a dumájából. És csak nyomta, és nyomta a hülye Ájfonokról, meg a videókártyákról, meg a tokiói börzékről, én meg erősen gondolkodtam, hogy elvágjam-e a torkát?

2021. dec. 13. 05:05
 18/33 anonim ***** válasza:
93%

#19


Ez nem jelenti azt, hogy ő butább lenne vagy bármi, egyszerűen csak más. Suba a subához guba a gubához.

2021. dec. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

20.-ra.


Tehát akkor szerinted, egy orvos, csak orvossal, egy IT-s, csak IT-ssal ismerkedjen?


Nekem akkor is kell a nő, ha 2 diplomás, és akkor is, ha X-et ír a nevéhez.


Igaz, nem szorulok senki pénzére, és teszek mások véleményére.

2021. dec. 13. 05:23
 20/33 anonim ***** válasza:
28%

Diplomám nincs, sima OKJ-m van, amit közepessel végeztem el. Mivel a szakmámban szart se érek, így sima egyszerű portás vagyok egy kollégiumban Budapesten. 170 nettóért. Mégis voltak diplomás barátnőim, sőt, szexkapcsolatban is voltam diplomás csajjal. Igen, az én jóval alacsonyabb szintemen ők trófeának számítanak, igaz, mindkettő elhagyott mert közös jövőt velem kb. lehetetlen tervezni úgy minden miatt, de szarok rá. Rommá dugtam mindet, a farkamból a cuccot kiszopkodták nem egyszer. Hiába SOTE meg Corvinus meg SZE meg mittomén mi. Hiába nem érek sokak szerint lófütyit se, mégis úgy lovagoltak rajtam ezek a diplomás elit lánykák, mintha valami életelixír lett volna a farkamban. Sose kaptam még meg azt hogy mert nincs diplomám… aki meg úgy gondolta, szexelni azért eljött az is. Nem bánta meg, akkor se ha pont a pasiját csalta velem - akiről én nem tudtam - és az meg vmi üzleti úton volt mert okleveles közgazdász.


27F

2021. dec. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!