Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiaknak miért fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiaknak miért fontos, hogy diplomás legyen a nőjük?

Figyelt kérdés

Jó, nyilván van akit a családja kényszerít, mert náluk alap, mert értelmiségi, zsidók.

Sokan vannak akik egy jó diplomás, azaz jól kereső csajban látják az anyagi biztonságot maguknak.

Meg gondolom van akinek trófeaként kell a DIPLOMÁS/DOKTOR nő, mert ő maga buta, de pénzes, vagy később olyan pályára készül, ahol a diplomás feleség kel, nem a rúdtáncos, vagy Tesco eladó.


Na de aki nem tartozik az első 3-ban, azoknak minek?


2021. dec. 13. 03:14
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Mert mi visz rá valakit, hogy pl. rá azt mondja, hogy köszönöm nem kérem, csak mert nem xopott össze egy felsőoktatási papírt? [link]
2021. dec. 13. 03:16
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
He? Az ugye megvan, hogy a tanultság/papír a nőknél jellemzőbb elvárás? Férfitől elég ritkán hallod, hogy a nőnek legyen diplomája, de nők itt is naponta tolják ezt a szöveget.
2021. dec. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

???


"Zsidók" - ilyet szól 🤣


Nem, egyáltalán nem elvárás szerintem a legtöbb férfit nem zavarja, ha nincs diplomád.

2021. dec. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy férfi egy nőben keresi az anyagi biztonságot, nem pedig magának teremti meg az régen rossz. Hihetetlen, hogy itt tart a világ.. mármint nem mindegy hogy mit dolgozik/mit tanult/hány kg/milyen magas ha szereted?????
2021. dec. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

Egy diplomás ember azért például egy társkeresőn valami alapján szűr. Bár nem hiszem, hogy ez annyira mérvadó lenne. És azért azt se várjuk már el, hogy mondjuk egy jogász egy olyan nővel ismerkedjen, aki egy Tescóban eladó. Ne haragudj, de ez a legalja munka. Milyen emberek dolgoznak egy Tescóban eladóként? Tisztelet a kivételnek, de ha körülnézek mindannyian diákok, vagy idősek, vagy igazi csődtömegek és most nyugodtan lehet lepontozni, de nem igazán gondolnám értelmesnek azt, aki 160 ezer forintért kidolgozza a belét, mert annyira nem képes, hogy keressen valami normális melót. Például egy recepciósnak se kell nagyon sok minden, csak érettségi kb., nem keres sokat, esetleg biztonsági őr vagy bármi hasonló, többet keresnek átlagosan, mint 160 ezer nettó, de ha még annyit is keres nem dolgozza halálra magát, tehát úgy nem rossz. Az pedig, aki megáll ezen a szinten, arra most mit mondjon az ember? Tiniktől még elmegy meg akik a húszas éveik elején járnak, de azért egy felnőtt ember a mai világban kezdjen már magával valamit az ég szerelmére. Vagy mit gondoltál egy mexikói szappanoperában vagy, ahol a mérnök vagy az orvos beleszeret a szegény szobalányba és boldogan élnek amíg meg nem halnak? Amúgy meg személyesen, ha megismer és szimpatikus, jól kijönnek, nem azért fogja elutasítani, mert nincs diplomája. Nekem nincs diplomám, de értsétek már meg végre, hogy az, hogy valaki tanult, az egy plusz és előny.

Mi az, hogy nem xopott össze egy felsőoktatási papírt, normális vagy ember? Majd mindjárt szégyelljék is el magukat, amiért tanultak és lediplomáztak nem? Húzz már a pitsába🤦🏼‍♀️

Meg neked miért kell diplomás férfi akkor? Ha neked nincs diplomád nem értem, miért zavar téged, ha a diplomás férfi nem húz téged jobbra társkeresőn🤷🏼‍♀️ Én sem húznék jobbra valakit, akinek csak 8 osztálya van, de ha személyesen ismerem meg valahol és látom, hogy értelmes, normális és jól érzem magam vele, lehet az sem érdekelne. DE VALAMI ALAPJÁN SZŰRNI KELL. És ha téged ezzel a mondvacsinált kifogással utasítottak vissza, hogy azért mert nincs diplomád, akkor hidd el nem a diploma nemléte volt a probléma.

Az én exem mérnök, nekem nincs diplomám mint mondtam. Bár biztos vannak, akiknél ez kritérium, ami teljesen érthető is olyan családoknál, ahol “szégyen”, ha valaki, aki bekerül a családba diploma nélkül, de ők azért egy teljesen másik szinten állnak, nem is igazán hiszem, hogy egyáltalán te velük ismerkednél. Ha pedig ennyire zavar és neked ilyen pasi kell, akkor menj egyetemre.

2021. dec. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

#4


Persze, majd mindjárt feleségül is megyek valakihez, akinek 8 osztálya van, 150 ezer forintot keres 35 évesen és 130 kiló 170 centivel.

2021. dec. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

#5


Nem ezt írtam. Férfi vagyok, magamnak teremtem/teremtettem meg az anyagi biztonságot. Szégyen nem szégyen pl most vasárnap is éjszakás vagyok. Ezt azokra a férfitársaimra értettem akik 30+ évesen még mindig Videojátékoznak a mama hotelben és kb a nőjük tartja el őket mert sajnos vannak ilyenek is. Az, hogy nem számít a kor/súly/magasság pedig arra értettem, hogy ha van egy barátnőd akit szeretsz és tisztelsz nem mindegy hogy van e diplomája meg hogy hány kg a súlya?

2021. dec. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, mire fel a lepontozás, ha én megkeresem a 300 ezret nettóba nőként és tanultam is, emellett egészségesen étkezem, sportolok, így nyilván nem fogok valakivel egy párt alkotni, aki magasról tesz az életére. Plusz milyen férfi az, aki épp hogy csak saját magát el tudja tartani? Hogyan lesz belőle családfő, apa, férj? Hogyan lehet vele családot alapítani, ha nem fontosak ezek? Vagy én tartsam el őt is? Gondolkodjatok már. Senki nem akar a saját szintje alatt választani. Valakinek miért kell olyan ember, aki tőle magasabb szinten áll? Keressen magához valót.
2021. dec. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
22%
#9: Ezzel így semmi gond nem lenne amúgy, ha fordítva nem lenne ugyanezért hiszti. Plusz, ha nem fölfelé nézelődnétek.
2021. dec. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Mondom, hogy ő az... 🤮🤮🤮
2021. dec. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!