Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig lehet húzni az intenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet húzni az intenetes ismerkedést? Úgy értem, mennyi idő után érdemes felvetni, hogy ideje lenne találkozni?

Figyelt kérdés

Én három hete tolom ezt egy lánnyal, de én már kezdem úgy érezni, hogy ez, hogy csak messengeren csevegünk, kezd elfáradni. Szívesen ajánlanék neki egy közös programot így első személyes tali alkalmával, de tartok attól, hogy kosarat kapok már akkor, amikor ezt felvázolom neki.


Vagy hogy csináljam?



2021. dec. 15. 21:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Így egyenesen kérdezz rá. Pl. Van-e kedve sétálni egyet a karácsonyi vásárban.
2021. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
3hete?? 3 nap után is lehet ha nagyon jól megy a beszélgetés és nem laktok nagyon messze egymástól
2021. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%
3 hét, igen ez kb. ideális, elég régóta beszéltek, hogy legyen majd miről élőben is, de tovább húzni kockázatos, mivel a többség siet, rohan.
2021. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Szerintem a 3 hét sok.

Nyilván függ attól, milyen gyakran beszéltek, de úgyis személyesen derül ki, működik-e a dolog vagy nem, így szerintem fölösleges egymás idejét pazarolni 3 hétig.

De ez csak az én véleményem.


Én legutóbb pont úgy ismerkedtem, hogy instagramon írt rám egy pasi, 1 nap beszélgetés után (nyilván munka mellett, de azrt intenzív és rendszeres üzenetváltások után) felvetette, hogy nem szeretném-e ennek vagy annak a megvitatását személyesen folytatni?

Megbeszéltünk egy időpontot és utána találkoztunk is, addig meg nyilván váltottunk még azért pár üzenetet.

2021. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

Sok a 3 hét szerintem. Nekem pár nap elég, felesleges húzni meg ha mindent leírunk előre akkor könnyebben kifullad a beszelgetes élőben. Persze nem biztos de megvan az esély rá.

Hívd el!! Ne bambáskodj. Nekem is volt olyan akinél már vartam mikor kérdez rá 😁

2021. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem miért félsz a kosártól. Jobb az, ha húzzák még az idődet hetekig?
2021. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Telefonon/facetime-on beszéltetek már legalább?
2021. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nagyon sok mindentől függ hogy mi az ideális. Ha valakivel 2-3 napig szinte folyton beszélsz és baromira van összhang, akkor pár nap után is ideális lehet.

De ha nem olyan jó a beszélgetés, nem beszéltek annyit akkor 3 hét simán kellhet.

Időfüggő.


Nemrég ismerkedtem online egy orvosis sráccal. Elhívott találkozni, bele is mentem, de aztán javasoltam hogy napoljuk el, mert pocsék idő volt. Aztán konkrét új időpontot nem beszéltünk, őt egy ideje nem is beszéltünk.

Én diplomázom, neki meg vizsgaidőszaka van az orvosin. Én ezen (hogy nem beszéltünk pár napja) nem akadok fenn, tudom ez milyen időszak. Ha kicsit csendesedik a sok vizsga, lehet beszélünk.


Szóval ez nagyon sok mindentől függ. Van akivel 2 nap nem elegendő. V egy hét se. Valakivel sok.


Volt olyan srác, aki konkrétan masnapra akart volna hívni, de annyira nem volt jó beszélgetés, fura is volt, volt egy megérzésem is, hogy valahogy ő nem oké...

2021. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
75%

Ki az aki ennyire régimódi, hohy lepontoz ?

Irkáljatok hónapokig huzzàtok az időt a semmire , ÚGYIS minden élőben dől el!!!

2021. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
#9 Nemtudom, ha én beszélgetnék 3 hétig egy pasival, akkor az nyilván azt jelenti, hogy érdekesnek tartom annyira, hogy 3 hétig folytassak vele napi vagy pár napi szinten diskurzust, és ez alatt a 3 hét alatt nemhogy nem hív el sehová találkozni, de még mondjuk fel sem hív telefonos beszélgetésre, hát én nagyon kiábrándulnék :D
2021. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!