Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább tagadjam le, hogy dolgozok minthogy kiderüljön hogy egy gyári munkás vagyok, ha sikert szeretnék elérni a nőknél?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mindig add önmagadat.
2021. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Nálam egyik sem jöhet szóba
2021. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
A nők eleve milliós fizut várnak el, már csak ezért is kizárt náluk a gyári munka.
2021. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Mindig add az "egyszerű melóst" 😆


Neked fejben vannak problèmàk

2021. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

3

Jó tudni, hogy milliós fizut várok el, és minden, amiben élek (hogy 8 éve van párom, akinek jelenleg 400 a nettója), puszta szimuláció. Vagy, ha igaz, akkor nyilván olyan ronda trampli vagyok, hogy a nőkről szóló kérdés rólam nem is szól, mert nem is számítok nőnek (nem vicc, megkaptam az oldalon már ezt is). :D

2021. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
A nő férfit keres, te pedig nőt. A körítés lényegtelen.
2021. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Hazudni (erről is) a leggázabb és legértelmetlenebb dolog.

Nyilván ha komolyabbra fordul a dolog, úgyis ki fog derülni egyszer.

Vagy akkor majd hirtelen vállalatvezetővé avanzsálsz, csak hogy megfelelj?

A szerintem még fair megoldás az, ha nem mondod el pontosan mit csinálsz, csak a vállalatot jelölöd meg, hogy ott dolgozol.

Akkor végülis nem hazudtál, és később még mindig elmondhatod, hogy nem épp vezető pozícióban dolgozol.

De ha nem szeretnéd elmondani, akkor sem lenne eleinte sok joga erről faggatózni, ha te nem szeretnéd még elárulni.

Lehet diplomatikusan is kitérni a válaszadás alól.

Aki meg ilyenen rugózik, azzal szerintem bajok vannak, és nem feltétlen hiszem, hogy bárki is akarna olyan emberrel bármit is kezdeni, aki fejben gyagya...

2021. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Már megint ez a gyári munkás téma nem unjátok még? Gyárban dolgozom és képzeld rengetek nő és férfi dolgozik gyárban nálunk is és van párja meg gyerekek. Mit kell ezen túlbonyolítani?
2021. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
kegyes hazugság.. Ha szép lakásotok van akkor nem érdekli..A nő 30 tól kezdődik alatta csak tinik vannak.
2021. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

En kórházba dolgozom külföldön .otthon gyárba nyomtam!!

De, sose néztek le emiatt vagy lettem volna kevesebb se ott se itt kint

31 N

2021. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!