Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ronda csajok! Így is lenéznétek és kinevetnétek egy betanított gyári munkás férfit? 31/F

Figyelt kérdés
Ha ausztriába ingázna ki, ahol a havi fizetése nettó 500-600 körül lenne. Vagy továbbra is felejtős, mert végül is, ugyanúgy csak egy iskolázatlan biorobot, kevés piaci értékkel.

2021. aug. 11. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Így már kapna esélyt
Nem kapna esélyt így sem
Csak ha mellé jól néz ki
34 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy nem választanám társnak nem azt jelenti hogy lenézem és kinevetem. A két dolognak semmi köze egymáshoz.
2021. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Bazsi percek...
2021. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mostanàban volt a szülinapod?

Az asszonyfogó melóskèrdès mellett egyél nagyobb lett a szàm 🎂

2021. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Boldog szülinapot! Mostanában nem jártam fent és látom öregebb lettél.

Ahogy az első írta, attól, hogy nem választanám társának, még nem nevetek ki a gyárimunkásokat. Emellett, hacsak nem valamelyik határmenti városban/faluban élsz, akkor hetelős meló lenne, az kapcsolati szempontból nagyon rossz. Szóval több szempontból sem lenne belőle kapcsolat.

2021. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyetérteni tudok az #1-essel.
2021. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

A hozzám állása a nem mindegy.


A legtobb gyári munkas alapvetoen engem akar arrol meggyozni hogy a diplomam ellenére en hulye vagyok bezzeg ő tobbet keres, es bizonygatni akarják hogy ő jobb pasi es barmikor kap nőt és en hiába vagyok szép nő nem kellek ugy neki barmikor lecserél. Folyamat bizonyitasi kényszeruk van es "versenyezni" akarnak velem.



Valami olyan kisebbsegi komplexusuk van mellettem, hogy totálisan inkompetensek a velem valo kapcsolatra.


Ergo tokmindegy hogy ingázik, vagy nem iskolazatlan vagy nem, mennyit keres, HA az EQ és IQ sehol sincs.

2021. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

*jav vagy iskolázatlan, vagy nem


Semmi nem számít. Csak a hozzá állása mint alap.

Ha csak ez sincs meg benne, onnanstol semmi nem is kell belőle.

2021. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek jópár ilyet kb. mindegyik kapcsoltba van,feleség gyerek stb.
2021. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Engem már ott elvesztettél, hogy azzal kezdted a kérdést, hogy l”nem ronda csajok”...

Nem az a legnagyobb probléma, hogy egy gyári munkás vagy, hanem hogy látványosan primitív, bunkó és felületes.

2021. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki, hogy nem ronda csajok, mert ronda csaja azért egy melósnak is lehet ha megfelelően teper neki.
2021. aug. 11. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!